Коди Фен Форум България
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) (/thread-339.html)



RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - hideman79 - 26-01-2018

Там го вижда като андроид, не като андроид ТВ. Wink


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 26-01-2018

Да, ясно ми е, но бях длъжен да пробвам Big Grin
Иначе функциите на дистанционното са използваеми всички и е още по-лесно. Има един минус, разбира се. Не могат да се сменят категориите на каналите.
Нямам акаунт с Диемите, за да проверя дали ги има в приложението. Ще си ги платя за теста, няма как.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - shantros - 26-01-2018

Коригирали са и достъпа, само по едно устройство може да работи.
От качеството не очаквайте чудеса, но определено е по-добро от това което беше.

[Изображение: bulsat.png]

[Изображение: btv.png]


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 27-01-2018

(26-01-2018, 20:07)shantros написа: Коригирали са и достъпа, само по едно устройство може да работи.

Какво имаш предвид?
Аз плащам за 4 у-ва. В момента съм пуснал и 4-те + 3 Кодита - едно на Windows, едно на Android emulator и едно на телефона. Всичките вървят едновременно и нямам проблеми.

(26-01-2018, 19:34)ZZlatev написа: Има един минус, разбира се. Не могат да се сменят категориите на каналите.
Нямам акаунт с Диемите, за да проверя дали ги има в приложението. Ще си ги платя за теста, няма как.

1. Могат да се сменят категориите. Като щракнеш горе на логото на канала вляво и се отваря меню, където са отделени категориите.
2. Няма ги Диемите.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - harry_gg - 27-01-2018

Някой може ли да качи някъде APK-то за Андроид ТВ да видим какво съдържа?


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 27-01-2018

Не, нямам категории. Всички канали са там.
Диемите не е ли време да ги вкарат в приложението им. Мина много време...


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 27-01-2018

(27-01-2018, 00:50)ZZlatev написа: Не, нямам категории. Всички канали са там.
Диемите не е ли време да ги вкарат в приложението им. Мина много време...

Странно, при мен има категории, но не съм на Андроид ТВ, а на бокса. Може за да орязани засега на Андроид ТВ, макар да не виждам логика?!
[Изображение: 2018_01_26_235957.jpg]


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 27-01-2018

Е, ако търсиш логика точно при булсатком.... Big Grin
На Wetek-a ги имам категориите, но на AndroidTV не. Поне не са на същото място.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 27-01-2018

(27-01-2018, 02:03)ZZlatev написа: Е, ако търсиш логика точно при булсатком.... Big Grin
На Wetek-a ги имам категориите, но на AndroidTV не. Поне не са на същото място.

Снощи реших да потърся приложението и на Mi Box-а, тъй като досега го нямаше там, като възможност за инсталиране, защото те си имат преработен Google Play, където се визуализират само съвместимите им приложения (не че не си прехвърлям apk и не си ги инсталирам и пак си вървят, но това е друга тема), та за моя изненада новото приложение на Булсат ми цъфна официално при тях и го инсталирах. Оказа се, че това е точно за Андроид ТВ и наистина ги няма категориите, но пък май картината е с доста по-добро качество в сравнение с останалите им приложения за други ОС. За съжаление ги няма Диемите, както и доста други канали, та засега Коди си остава по-добрата алтернатива Wink


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - shantros - 27-01-2018

Марто май си прав! 
Можеш ли да провериш този АПК дали е за ТВ или за таблет. Вчера се занимавах с нея, но твоят пост ме наведе на мисълта, че съм изтеглил грешната.
Ако не греша Google Play Store at Mi Box 3 Enhance with version with MIUI TV version 1.4.23. е https://baiviet.top/mi-box-3-enhanced-2016-default-launcher-rooted-and-google-services/ не намирам по-нова