Коди Фен Форум България
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) (/thread-339.html)



RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - nza187 - 29-09-2017

Пак се извинявам..но не разбрах..Само при мен,ли замръзва картината на 17.4,при Уиндоус?
На телефона под андроид,няма проблеми..
Но на Уиндоуса,замръзва,през 10-15сек...и е доста изнервящо,почти неизползваемо..
Някакви решения,моля...
п.с.Ако изтрия цялото Коди,абсолютно всичко..и го кача,на ново..ще има,ли ефект,или не си струва труда..На лаптопа съм с 16,..и няма ядове..
Благодаря Ви?


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 29-09-2017

(29-09-2017, 22:42)Slackwere написа: Andro master.

Добавката за Булсат, която е качена в репото, е Andro master, като единствено е преправена да работи с новия request и са добавени възможности за визуализация на лога. Кодът за генериране на плейлистите не е пипан, така че и двете работят абсолютно еднакво, защото са едно и също нещо Wink

(29-09-2017, 19:33)nza187 написа: Пак се извинявам..но не разбрах..Само при мен,ли замръзва картината на 17.4,при Уиндоус?
На телефона под андроид,няма проблеми..
Но на Уиндоуса,замръзва,през 10-15сек...и е доста изнервящо,почти неизползваемо..
Някакви решения,моля...
п.с.Ако изтрия цялото Коди,абсолютно всичко..и го кача,на ново..ще има,ли ефект,или не си струва труда..На лаптопа съм с 16,..и няма ядове..
Благодаря Ви?

Ако ти насича, няма оправия, засега. Ако на 16.1 ти върви гладко, слагай Коди 16.1 и си гледай.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - ZZlatev - 29-09-2017

nza187, пробвай опциите за хардуерното ускорение. Може да ти реши проблема.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - stanimirgb - 30-09-2017

Някой ако може или има възможност ми даде работещо адд Fusion tv за виндовс 10 64б бит,че
мойте не стават На виндовс 10 постоянно ми дава грешка модул фалл 3-4 смених и не става и не става
Благодаря предварително 
А на виндовс 7 64бит работи без проблеми 


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 30-09-2017

(30-09-2017, 08:46)stanimirgb написа: Някой ако може или има възможност ми даде работещо адд Fusion tv за виндовс 10 64б бит,че
мойте не стават На виндовс 10 постоянно ми дава грешка модул фалл 3-4 смених и не става и не става
Благодаря предварително 
А на виндовс 7 64бит работи без проблеми 

Аз съм с Win 10 64bit и адона, който е в хранилището ми работи без проблеми. При всеки пост за грешка от някой, премахвам всичко на Коди (17.4 и 16.1), инсталирам го начисто и пускам да се инсталират добавките за да проверя, дали работят нормално. За сега си вървят без проблеми. Пробва ли с адона от хранилищете в подписа ми? Ако не си, пробвай, ако си - пробвай да деинсталираш Коди-то и да направиш всичко начисто.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - dimov81 - 30-09-2017

Тези които използват Коди на Уиндоус 7 х64 нормално ли ви излиза картината или замръзва? При мен замръзва през няколко секунди. Ако гледам БНТ и БТВ,например, през добавката Free BG TVs няма проблем, но ако ги гледам през PVR клиента ми замръзва. Използвам Fusion TV версия 99.0.0.33.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Slackwere - 30-09-2017

А някой намерил ли е решение на проблема с рефрешването на булсата при 17.4?


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - martinstz - 30-09-2017

(30-09-2017, 20:24)Slackwere написа: А някой намерил ли е решение на проблема с рефрешването на булсата при 17.4?

Това е обсъждано многократно. Няма решение. На някои у-ва работи нормално (предимно Андроид), на Windows обикновено насича. Мисля, че на Коди 16.1 на Windows върви нормално. В момента не мога да тествам, но имам такова впечатление.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - Slackwere - 30-09-2017

На 16.1 си е бомба, нямам проблеми с fusiona, мина ли на 17.4 насича, спира. Дано в коди 18 да няма проблеми.


RE: Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) - dimov81 - 30-09-2017

Инсталирах Fusion TV на 16.1 и каналите си предават нормално. Явно ще използвам 16.1 за да гледам Булсатком. Хубаво е че Коди позволява да имаш неограничен брой портабъл инсталации. Въпреки че не знам защо от Булсатком не си пуснат официална добавка за Коди, да не се мъчат хората.