Коди Фен Форум България
Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Общи дискусии, проблеми и решения (https://kodibg.org/forum/forum-6.html)
+--- Тема: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира (/thread-31.html)

Страници: 1 2 3 4 5


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - Alkatrazbg - 04-12-2015

За 60 лева да се гледат 800+ канала стабилно е фантазия. Има сървъри със такова количество канали ама те самите ви предупреждават да не разчитате ,че ще гледате всичко 24/7 и 365 дена в годината. Като искаш да гледаш чужди канали си слагаш една чиния 1.50 с 3 конвертора + линукс приемник и гледай колкото ти душа иска. Вадиш едни 100 кинта за шеринг и ти се отварят всичко качествено оt 13,19.23 и 36Е . Там няма да буферира и да сече. Ако си мераклия да нагазиш в дълбокото и да гледаш и на тавана може да си пуснеш локално сървърче с едно Raspberry Pi 2 и да стане всичко смарт във къщатат ти.


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - xbmcbg - 05-12-2015

Стабилните сървъри никога не поддържат повече от 200 - 250 канала, те обикновенно добавят и custom firmware към MAG бокса и по тази причина предпочитат клиентите да използват техни декодери. Не се надявайте, че ще откриете такива портали по интернет форуми, те не събират случайни клиенти защото в основата си не са пиратски, а обслужват хотели, компании и т.н и подписват договор за 100% reliable., но персонала които ги обслужва винаги е доволен да изкара някой лев под масата.


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - BlackWolf - 10-12-2015

Сега гледам програми от един сървър,много рядко буферират програмите,но на моменти на някои програми ми губи картината в Коди и има само глас,като махна хардуерното ускорение се появявя картината но на моменти зацепва и се разминава говора с картината,като го пусна ускорението се оправя но си прави мизерии с губенето на картината,опитвах всякави комбинации в видеото ,на пуснато ускорение те са 3 кодека работи добре докато не ми направи пак номера с картината,черен екран и само глас,тия номера ги прави предимно на 1080п програмите, с VLC плеър са малко по добре нещата,мога да гледам и с него но не мога да открия начин как да адна субтитри към някой филмов канал,ако е само филм а не тв канал става и да се свалят онлайн и да се аднат от папка,не знам само защо не става номера и с тв канал,като се опитам да адна веднага спира канала,някой ако знае решение нека да помогне Smile


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - Alkatrazbg - 10-12-2015

правиш тия настройки и не мислиш за субтитри как се пускат и дали има Smile
[Изображение: Screenshot_at_2015_12_10_18_27_54.jpg]
[Изображение: Screenshot_at_2015_12_10_18_28_13.jpg]


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - BlackWolf - 10-12-2015

Това bg.ru li e? С точка или запетая е на снимката?


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - BlackWolf - 11-12-2015

Благодаря за инфото, тва е добре при условие че свали субс за филма,ако няма лошо,интересно как на филм може и да се свалят и да се адват субтитри но щом се опитам с VLC да адна субтитри на ТВ Канал спира канала и не става.


RE: Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира - Alkatrazbg - 11-12-2015

Ако успееш да сложиш субтитри на каквото и да е предаване или филм излъчван по телевизията в реално време ти ще си първия който го е направил на планетата и ставаш мулти милионер само от патента за тоя трик. Субтитрите и различните езици (ако ги има) са на отделен PID а в нащо село им викаме "пътечки" и си вървят барабар със канала. Това което съм показал на снимките е как автоматично да ти се зареждат тия пътечки ако са налични. А ти искаш новините на БТВ примерно да ми ги пуснеш на Френски или да ми сложиш на филм даван по Кино Нова Френски субтитри Smile