Коди Фен Форум България
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Ръководства и полезни връзки (https://kodibg.org/forum/forum-3.html)
+--- Тема: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа (/thread-16.html)



RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - johnny - 29-01-2023

Благодаря за намесата, Majide!


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - woooow - 01-02-2023

Явно пак има проблем с "включването", защото на въпросните канали отново изчезна епг-то! Забелязвам също, че на national geographic разписанието не е вярно!


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - Majide - 01-02-2023

(01-02-2023, 15:43)woooow написа: Явно пак има проблем с "включването", защото на въпросните канали отново изчезна епг-то! Забелязвам също, че на national geographic разписанието не е вярно!
 Имате грешка. "Въпросните канали" имат разписание, а това на NatGeo е коректно:
Код:
<programme start="20230201180000 +0200" stop="20230201190000 +0200" channel="NatGeo">
    <title lang="bg">Сервиз SOS</title>
    <sub-title lang="bg">Порше 356, Епизод 1 - Сезон 8</sub-title>
    <desc lang="bg">Тим и Фъз са в Източен Лондон, където се заемат с "Порше 356" от 1964 г. Това е най-лошо поддържаната кола в шоуто досега, но все пак под ръждата и мръсотията се крие автомобилна легенда. Собственикът ѝ е Тревър, 67-годишен бивш шофьор на линейка</desc>
    <category lang="bg">Nature</category>
    <icon src="https://sire-media-ngcbg.fichub.com/ng_bg/serie-main/484591.1024x576.jpg" />
    <episode-num system="xmltv_ns">7.0.</episode-num>
    <episode-num system="onscreen">S8 E1</episode-num>
    <rating system="pgRating">
      <value>6+</value>
    </rating>
  </programme>
 Днес в 18:00ч. точно това дават по телевизията, според официалния им сайт. Простете, че не засичам спрямо реално показваното по ТВ стрийма, но в момента нямам телевизор около себе си.



RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - woooow - 01-02-2023

Сега отново проверих: animal planet, tlc, history channel, hobby tv, nickelodeon няма никой... За TLC жената ще ме изяде, защото съм и направил таймери да и се записват разни предавания и само ме тормози... Big Grin

Edit: сега проверих файла. Има информация. Явно проблема е при мен!


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - mairo - 05-02-2023

Здравейте,
Има ли възможност да се добави Auto Motor Sport 4k, който е различен канал със различна програма спрямо този, който е във HD варианта?


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - Majide - 09-02-2023

(05-02-2023, 11:25)mairo написа: Здравейте,
Има ли възможност да се добави Auto Motor Sport 4k, който е различен канал със различна програма спрямо този, който е във HD варианта?
Къде я има публикувана програмата на този канал? Имам в предвид точно съвпадаща с варианта на канала, който вие гледате!



RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - DIVAK22 - 13-02-2023

Може ли да се добави EPG на Wild TV ?


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - mairo - 15-02-2023

(09-02-2023, 12:08)Majide написа:
(05-02-2023, 11:25)mairo написа: Здравейте,
Има ли възможност да се добави Auto Motor Sport 4k, който е различен канал със различна програма спрямо този, който е във HD варианта?
Къде я има публикувана програмата на този канал? Имам в предвид точно съвпадаща с варианта на канала, който вие гледате!

За съжаление не успях да я намеря никъде програмата на този канал. Има на много места но винаги е за HD версията, а пък 4K канала си се води различен канал и найстина е така - програмата му е различна. Надявах се някой да знае източници, за които аз не знам и да може да намери.


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - DIVAK22 - 16-02-2023

(15-02-2023, 20:28)mairo написа:
(09-02-2023, 12:08)Majide написа:
(05-02-2023, 11:25)mairo написа: Здравейте,
Има ли възможност да се добави Auto Motor Sport 4k, който е различен канал със различна програма спрямо този, който е във HD варианта?
Къде я има публикувана програмата на този канал? Имам в предвид точно съвпадаща с варианта на канала, който вие гледате!

За съжаление не успях да я намеря никъде програмата на този канал. Има на много места но винаги е за HD версията, а пък 4K канала си се води различен канал и найстина е така - програмата му е различна. Надявах се някой да знае източници, за които аз не знам и да може да намери.

https://tv.magenta.at/epg


RE: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа - Majide - 16-02-2023

След направена проверка, установих, че каналите Auto Motor Sport 4k и Wild TV не се предлагат от местните доставчици на ТВ услуги, защото не представляват достатъчен интерес за родната аудитория. По същата причина няма български сайтове осигуряващи програмна схема за тях и ние не предлагаме и няма да предлагаме EPG за тях (освен, ако нещо не се промени в текущата ситуация).