Коди Фен Форум България
Nova Play - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Компоненти за Kodi (https://kodibg.org/forum/forum-5.html)
+--- Тема: Nova Play (/thread-14.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Nova Play - Majide - 13-10-2019

[Изображение: 2019-10-13-09-22-42.png]

[Изображение: 2019-10-13-09-23-03.png]


RE: Nova Play - venelinn - 26-10-2019

(13-10-2019, 10:24)Majide написа: [Изображение: 2019-10-13-09-22-42.png]





[Изображение: 2019-10-13-09-23-03.png]

Здравейте.
Ето лога от Коди 17.6 на Fire TV Stick 4k,  при който не се листват епизодите, както предишният потребител спомена...


RE: Nova Play - Majide - 26-10-2019

1. Когато публикуваш логове в pastebin, поставяй период на изтичане, защото сегашният лог, който си качил ще остане в сайта им завинаги, а в  логовете е възможно да се съдържа лична информация !
2. Последните версии на добавката NOVA PLAY са направени специално за Коди 18.Х и е нормално да не работят с по-старите версии на Коди. Може да потърсиш по-стара версия на addon-a (съвместима с Коди 17.Х) и да я пробваш от ТУК;
3. Ако сега ползваш нестандартен скин за Коди, може да помогне да превключиш на официалният скин Estuary, защото заради интеграцията на добавката с него, тя вече не работи както трябва с по-старите версии на Коди <-това е истинската причина. Без тази интеграция, няма да се отбелязват изгледаните видеа като изгледани. В официалното хранилище този проблем е решен, като са създадени отделни под-хранилища за различните мажорни версии на Коди (напр. 16.X, 17.X, 18.X, 19.X и т.н.), но аз не ползвам никакви хранилища и можеш да считаш, че след официалното излизане на мажорна версия на Коди, всички последващи ъпдейти на моите addon-и ще са съвместими и работещи за нея, поне до излизането на следващата мажорна версия.



RE: Nova Play - venelinn - 27-10-2019

(26-10-2019, 19:21)Majide написа:
1. Когато публикуваш логове в pastebin, поставяй период на изтичане, защото сегашният лог, който си качил ще остане в сайта им завинаги, а в  логовете е възможно да се съдържа лична информация !
2. Последните версии на добавката NOVA PLAY са направени специално за Коди 18.Х и е нормално да не работят с по-старите версии на Коди. Може да потърсиш по-стара версия на addon-a (съвместима с Коди 17.Х) и да я пробваш от ТУК;
3. Ако сега ползваш нестандартен скин за Коди, може да помогне да превключиш на официалният скин Estuary, защото заради интеграцията на добавката с него, тя вече не работи както трябва с по-старите версии на Коди <-това е истинската причина. Без тази интеграция, няма да се отбелязват изгледаните видеа като изгледани. В официалното хранилище този проблем е решен, като са създадени отделни под-хранилища за различните мажорни версии на Коди (напр. 16.X, 17.X, 18.X, 19.X и т.н.), но аз не ползвам никакви хранилища и можеш да считаш, че след официалното излизане на мажорна версия на Коди, всички последващи ъпдейти на моите addon-и ще са съвместими и работещи за нея, поне до излизането на следващата мажорна версия.

Мерси за пояснението:

1. Лога съм го изчистил от линчната информация Smile
2. Не мога да обновя до Коди 18, заради промянта на аудио кодировката, която не е съвместима с усилвателя ми(?!!!!) и ми прави проблем като гледам 5+1 филми, но това е друга тема.
3. Ползвам официалният скин Estuary. Остава освен да пробвам по-стари версии на плъгина.


RE: Nova Play - TheJackpot - 03-12-2019

(26-10-2019, 19:21)Majide написа:
1. Когато публикуваш логове в pastebin, поставяй период на изтичане, защото сегашният лог, който си качил ще остане в сайта им завинаги, а в  логовете е възможно да се съдържа лична информация !
2. Последните версии на добавката NOVA PLAY са направени специално за Коди 18.Х и е нормално да не работят с по-старите версии на Коди. Може да потърсиш по-стара версия на addon-a (съвместима с Коди 17.Х) и да я пробваш от ТУК;
3. Ако сега ползваш нестандартен скин за Коди, може да помогне да превключиш на официалният скин Estuary, защото заради интеграцията на добавката с него, тя вече не работи както трябва с по-старите версии на Коди <-това е истинската причина. Без тази интеграция, няма да се отбелязват изгледаните видеа като изгледани. В официалното хранилище този проблем е решен, като са създадени отделни под-хранилища за различните мажорни версии на Коди (напр. 16.X, 17.X, 18.X, 19.X и т.н.), но аз не ползвам никакви хранилища и можеш да считаш, че след официалното излизане на мажорна версия на Коди, всички последващи ъпдейти на моите addon-и ще са съвместими и работещи за нея, поне до излизането на следващата мажорна версия.

Здравей и от мен!

Купих си ново устройство и преинсталирах Коди. Сега работи с ЛибреЕлек и съм на 18.4 Лея.
Когато инсталирах Нова Плей от СуперРепо, имам проблеми. Лога е тук https://pastebin.com/cMMHU4D4
Д
обавката е "чисто нова" и пробвах няколко версии - 0.3.3 от различни репота, но без успех. В момента ползвам стандартния Estuary скин.
Имам чувството, че нещо липсва... Можеш ли да ме посъветваш какво да направя?
Благодаря предварително.

Поздрави,
TheJackpot


RE: Nova Play - ZZlatev - 03-12-2019

Здравей,

Инсталирай 0.4.3 от българското хранилище или от ZIP файл - plugin.video.nova.play-0.18.4.3.zip от ТУК.

Поздрави!

(31-10-2015, 12:26)Majide написа: Последната актуална версия на приставката, може да изтеглите от ТУК . Свалете ръчно и инсталирайте от ZIP файл. Проверявайте регулярно за нови версии!
The last actual version of the addon can be downloaded from HERE. Download manually and install from ZIP file. Check periodically for updates!
Не знам защо си решил да инсталираш добавката от SuperRepo.


Проблем с Nova Play - Ufoto - 31-03-2020

Здравейте,

От няколко месеца ползвам добавката за Nova Play от българското хранилище и до сега не съм имал проблеми, но от вчера започна постоянно да буферира видеата въпреки, че нета ми е добър. Днес някой видеа тотално спряха (например епизодите на Откраднат Живот). Просто като пусна епизода, се появява колелцето за зареждане, екрана примигва и се връща на селекцията за епизод. 

Рестарирах рутера, на компютъра видеата си вървят и в самото устройство всичко останало си работи (например YouTube), и не знам вече какво да пробвам. 

Някой знае ли дали има някакъв проблем със самата добавка или да продължавам да търся проблема при мен?

Благодаря предварително!


RE: Nova Play - Majide - 01-04-2020

Здравей UFO и Добре дошъл във форума !

Пробвах добавката и не забелязвам проблеми с нея при мен. Видеата зареждат бързо и без буфериране. Възможно е да е имало някакво претоварване на сървърите на Нова ТВ (където се съхраняват видеата им) заради час ПИК на използване на услугата или проблем с твоя интернет доставчик. Най-малко вероятно е проблем с твоя рутер или компютър.



RE: Nova Play - Ufoto - 02-04-2020

Здравей Majide,

Благодаря за посрещането Smile

Да, предполагам си прав защото проблемите са само с новите епизоди които реално са от NovaHD и може би проблема идва от по-високото качество.

Явно ще трябва да изчакаме излоацията да свърши и хората ползващи услугата да намалеят Smile

Благодаря отново!



RE: Nova Play - Fireblade - 10-09-2020

От както промениха сайта и приложението, добавката спря да работи.