Коди Фен Форум България
Булсатком добавка с No Limit Magic Build - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Общи дискусии, проблеми и решения (https://kodibg.org/forum/forum-6.html)
+--- Тема: Булсатком добавка с No Limit Magic Build (/thread-1253.html)

Страници: 1 2


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rosenirs - 25-04-2020

Сега видях, че админите са създали нова тема за това което питам за което благодаря. Zdravkos правилно си разбрал, но и аз така го обясних.? ZZlatev ползвам версия 18.6, а снимката е от нета, но е същата визията. Хареса ми освен визията най вече това, че плеъра в този скин или каквото е има опция за превъртане. Много добавки се качват допълнително повечето от които не вършат работа.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - ZZlatev - 25-04-2020

Виж PVR-a дали е пуснат.
Това, което мога да предположа е, че е скрито менюто. Виж в настройките на скина дали е така.
Interface > Configure Skin > Main Menu Items > TV/RADIO.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - zdravkos - 26-04-2020

@ZZlatev,
ти можеш ли да инсталираш No Limits и да пробваш? Аз нямам подходящо устройство под ръка за тестване..


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rosenirs - 26-04-2020

Pvr е пуснат и това се вижда още когато се стартира коди защото зарежда отгоре. Търсих в настройките на скина, но или аз не го намирам или няма такава настройка. Забелязах, че освен TV липсват и други секции които и без това не ползвам.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rtk - 26-04-2020

Колега ти ръчно трябва да си създадеш от настройките на скина подменю в таба на "TV" , или направо да си създадеш нов таб с име "Bulsatcom" 
Ако изпитваш затруднение ще ти направя едно бързо "демо", но след час, че в момента имам задачки.

P.S. Ето ти набързо едно клипче ЦЪК


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rosenirs - 26-04-2020

Да видях тази опция вчера. Създадох такъв таб, но пак не ми се получи. Отваря се, но няма каналите. Изглежда като epg, но празно. Може аз да не съм направил нещо както трябва. Даже спрях и пуснах Pvr, защото понякога и при фабричния скин е забивал на зареждане 0% , но няма разлика.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - ZZlatev - 26-04-2020

(26-04-2020, 00:47)zdravkos написа: @ZZlatev,
ти можеш ли да инсталираш No Limits и да пробваш?.
Това и за пари не бих го сложил.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rosenirs - 26-04-2020

Разбрах най накрая как става. Отива се в Система/интерфейс/облик/настройване/customization/setup the aeon nox main menu (Това е самия скин)
От + се създава нов таб. Маркираме новия таб и има опция задаване на етикет ( избираме си тв, булсатком или каквото си харесаме) . След това на персонално действие/Common/Tv channels.
No limit инсталира стотици ненужни неща и няма смисъл да се ползва. Ще пробвам само със скин мисля, че го имаше някъде само скина.
Благодаря на всички отзовали се. Живи и здрави!
rtk сега видях, че си обновил поста и си добавил клипче, за което съм много благодарен и на теб. Плеъра на този скин ми допада много повече.


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - zdravkos - 26-04-2020

Имай в предвид, че  всичко, което се инсталира покрай но лимитс е нелегално за ползване  Wink
Хубаво е, че си се справил и още по, че си написал и как става.
Поздрави


RE: Булсатком добавка с No Limit Magic Build - rosenirs - 26-04-2020

zdravkos знам няма проблем.? .Колегата rtk е пуснал видео как се настройва, но късно видях. Там е показал как става с подменюта, за което благодаря.