Коди Фен Форум България
Проблем със субтитрите - Версия за принтиране

+- Коди Фен Форум България (https://kodibg.org/forum)
+-- Форум: Общи проблеми, решения и взаимопомощ (https://kodibg.org/forum/forum-4.html)
+--- Форум: Общи дискусии, проблеми и решения (https://kodibg.org/forum/forum-6.html)
+--- Тема: Проблем със субтитрите (/thread-1180.html)

Страници: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Проблем със субтитрите - martinstz - 06-04-2020

(06-04-2020, 18:31)mapkxxx написа:
(06-04-2020, 18:27)martinstz написа:
(06-04-2020, 18:18)mapkxxx написа:
(31-03-2020, 22:36)martinstz написа:
(31-03-2020, 18:50)mapkxxx написа: Имам същя проблем със субтитрите, както и след като инсталирах последно репо ми се появяват и други субтитри освен за избрания филм. Около 220 на бр.

Благодаря предварително!

Предполагам, че си си направил Коди на български. Пробвай да го направиш на английски.
Благодаря, така и стана. А можете ли да ми кажете как да добавя Arenabg?

В какъв смисъл да добавите Arenabg? Да инсталирате добавката ли? Ами тя се инсталира от някое от хранилищата. Или БГ Репо, или Mar33.
Не я намирам или трябва да се добави ръчно

Като влезете в, примерно Репо Мар33, отивате на Video Add-ons и тя е 4-тата от горе на долу:

[Изображение: 1.jpg]


RE: Проблем със субтитрите - mapkxxx - 06-04-2020

Благодаря много,
намерих ги. Не съм ги инсталирал. 

Поклон


RE: Хранилище за добавки на Мартин - georgi88 - 09-04-2020

Здравеите от няколко дена не ми намира никакви субтитри с нито една приставка за суб. какав може да е проблема ???


RE: Хранилище за добавки на Мартин - zdravkos - 09-04-2020

Нямя лог - няма проблем!

Моля придържайте се към желанието на Мартин и пишете в темите на съответните добавки.


RE: Хранилище за добавки на Мартин - martinstz - 09-04-2020

(09-04-2020, 11:31)georgi88 написа: Здравеите от няколко дена не ми намира никакви субтитри с нито една приставка за суб. какав може да е проблема ???

Ако Коди ти е на български, направи го на английски, рестартирай го и пробвай пак. А инче, така поставен въпроса, сигурно и маговете няма да го разберат. Дай примери, дай какви приставки ползваш, дай от къде се опитваш да гледаш, дай име на филм, дай лог файл. Нали не смяташ, че тук хората са магове и гледат на топка?!
И пак да помоля - пишете в темите за добавките, а не в темата за репото. Какво общо има репото с това, че дадена добавка не вади субтитри?


RE: Проблем със субтитрите - mirko80 - 22-04-2020

Здравейте, бих искал да попитам дали има приставка която да зарежда автоматично субтитри при пускане на видео. ДА ги открива и зарежда автоматично


RE: Проблем със субтитрите - martinstz - 22-04-2020

(22-04-2020, 14:39)mirko80 написа: Здравейте, бих искал да попитам дали има приставка която да зарежда автоматично субтитри при пускане на видео. ДА ги открива и зарежда автоматично

Има настройки на самото Коди, да зарежда първите открити субтитри, но така рискуваш да ти зареди неподходящи субтитри. Wink


RE: Проблем със субтитрите - Ksiks79 - 10-05-2020

За да не отварям нова тема ще напиша тук какъв е моя проблем. От известно време имам следния проблем. Намирам субтитрите на филма но когато се опитам да ги сваля ми изписва "грешка при сваляне на субтитрите". Има ли значение в коя папка ги слагам. Бяха в папката на видеото, след това пробвах в персонална папка но не се получава. Малко се поразрових и установих какъв е проблема. Когато задам опция да ползва субтитри които съм качил на флашката в персоналната папка спира да сваля субтитрите от добавките. Има ли вариант да ползвам двете опции без да пипам настройките постоянно, защото понякога не мога да изскарам субтитрите през добавките за субтитрити и трябва да ги вкарвам в филма с флашка?


RE: Проблем със субтитрите - martinstz - 10-05-2020

(10-05-2020, 12:45)Ksiks79 написа: За да не отварям нова тема ще напиша тук какъв е моя проблем. От известно време имам следния проблем. Намирам субтитрите на филма но когато се опитам да ги сваля ми изписва "грешка при сваляне на субтитрите".  Има ли значение в коя папка ги слагам. Бяха в папката на видеото, след това пробвах в персонална папка но не се получава. Малко се поразрових и установих какъв е проблема. Когато задам опция да ползва субтитри които съм качил на флашката в персоналната папка спира да сваля субтитрите от добавките. Има ли вариант да ползвам двете опции без да пипам настройките постоянно, защото понякога не мога да изскарам субтитрите през добавките за субтитрити и трябва да ги вкарвам в филма с флашка?

Винаги можеш да отидеш и да му дадеш да търси субтитри от добавките, както и, ако е наобратно, т.е. първо да търси, а ти ръчно да указваш използване от папка, можеш да отидеш на Browse for subtitle... и да си избереш вече свалени субтитри, от папка, която искаш.

[Изображение: 1.jpg]

[Изображение: 2.jpg]

Колкото до грешката за сваляне на субтитрите, много е писано за нея - Коди не може да разархивира субтитри, архивирани с WinRAR по-голям от 3-та версия, както и архивирани със 7zip.


RE: Проблем със субтитрите - rtk - 10-05-2020

[Изображение: Kodi.jpg]