Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
(11-11-2016, 22:47)xbmcbg написа: Нищо фатално не е станало, може ли някой който притежава Самсунг ТВ с инсталиран Булсат на него да каже  дали липсващите канали са налични там.

На телевизора от подписа ми, ги има всичките канали и работят. На някои липсват дори имената, но си работят.
Samsung UE48JU7000; Raspberry Pi 2/3

(11-11-2016, 02:19)wwwcomivo написа:
(11-11-2016, 02:15)lambreto написа: ......

Някой колйто ползва приложението им за Samsung TV може ли да сподели дали си работи нрмално - с всички канали
Да приложението на Samsung Tv си работи съвсем нормално.Като исключим болната тема за резолюцията.

@xbmcbg

Провай да смениш User-Agent на нещо друго и виж какво ще се получи Smile
(11-11-2016, 23:09)qing1965 написа:
(11-11-2016, 22:47)xbmcbg написа: Нищо фатално не е станало, може ли някой който притежава Самсунг ТВ с инсталиран Булсат на него да каже  дали липсващите канали са налични там.

На телевизора от подписа ми, ги има всичките канали и работят. На някои липсват дори имената, но си работят.

SAMSUNG H6400 всички диеми работят
Благодаря, това означава, че с малко игра и корекция в плугина - подобна на предната няма пробрем да се наместят обратно.
(11-11-2016, 21:28)valis написа: при мен на телефона излизат 194

През WI-FI и при мен са 190,апрез мобилния 185
ŁАко някой се мъчи като мен да подкара епг на Rasberry PI with AlexElec ето как успях да го излъжа. Ако някой има по-добър начин няма да се разсърдя ако сподели.
Голяма играчка е и при рестарт трябва да се настройва на ново.
tv_grab_file си търси настройките в /storage/.cache/services/tvheadend.conf. Сваляш си някъде българското епг, преименуваш го на tv_grab_file.xmltv (може би може да стане и без преименуване, но не съм пробвал), и в посочения конфигурационен файл пишеш:


Код:
cat /path to tv_grab_file.xmltv
Рестартираш TVH (systemctl restart tvheadend) и след около две минути след рестартта прочита епг'то. Трябва ръчно да му посочиш кой канал на кое епг отговаря.  
Ако рестартирал системата tvheadend.config се връща в първоначалното си състояние и трябва пак да пишеш cat .....
Не можах да подкарам скрипт за автоматично изтегляне на епг на разберито и затова настроих скрипта под виндоус да се изпълнява на Nas drive а разберито да чете епг от NAS'a. 
Успех!
Доста нерви ми отне да се сетя как да го направя! Но за тава пък по-малко разговори с Жената Wink
С този User-Agent:

Код:
Mozilla/5.0 (SMART-TV; Linux; Tizen 2.3) AppleWebkit/538.1 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/1.0 TV Safari/538.1

за samsungtv всичко работи както преди.
-Андроид платформа(Амазон файър тв)
-Коди,добавка олд версия 2
- при избор на "самсунг"чат пат през деня се зареждат всички канали Id Xtra я има и Дискавъри,но основно си зарежда само 9.При РС зарежда 126, но нямам IDXtra.
Някакви идеи какво да направя за да ми зареди и на Дискавъри каналите?
Извън България съм
Здравейте,
редактирах старата версия на плъгина.
От настройките на плъгниа задължително изберете OS ID: samsung
При мен зарежда 210 канала
Линк за изтегляне: http://pc.cd/Q4HotalK
Тествах с твоята редактирана версия и сложих да е "самсунг" -работи и вече имам и IDXtra и Дискавъри каналите,т.е всичко ,което преди си вървеше.
Благодаря много!


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,254,860 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,554 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 437,868 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,525 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,498 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: