Анкета: Кое разписание искате да използвате ?
3-дневното
37.50%
6 37.50%
7-дневното
62.50%
10 62.50%
Общо 16 гласа 100%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
Да, каналите са на Булсат. Изчистих данните от въпросния път Систем-ТВ-ЕПГ още преди да пиша, бях го прочел тук, но пак нищо не стана.
Отговори
В настройките на добавката за Булсат, отбележете използването на външно EPG - в момента сте избрали нашето и за да стане то съвместимо с плейлистата ви от 'Була, трябва да активирате тази опция. Чак след това изчистете кеша на EPGто в Kodi и всичко трябва да си дойде на мястото.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Упорито отказва да зарежда справочник и лога от интернет адреса - след като посочих външно EPG изчезнаха и малкото лога, които имаше. Направи ми впечатление, че не сваля .gz файла локално, както става с EPG-то на Булсатком, а уж съм му задал "Кеширай XMLTV в локално хранилище". В крайна сметка свалих ръчно файла в Коди директорията, разархивирах го, указах пътя към него в Коди - и едва тогава се появи всичко. Въпросът е - трябва ли всеки ден да го свалям, за да е актуален справочникът, или си го обновява по някакъв начин? Извърших тази операция снощи, сега в 12:00 погледнах - справочникът все още е актуален. Само на FilmBox Arthouse гледам, че е с един час назад програмата - филм, който е указан да почне в 12:50, беше почнал в 11:50. Не знам защо не иска да зарежда от Интернет - имам достъп до сайта, не е като да е блокиран, щом ръчно свалям файла. С EPG-то на Булсат няма такъв проблем, сваля си го в директорията...
Отговори
Определено времето на всеки един от нас е ценно, но трябва да ценим и времето (не споменавам труда) на другите.
Посещавам много подобни форуми (на френски, английски и испански език), но такова чудо като тук трудно се среща.

Majide се е погрижил за всичко, ползването на форумната търсачка не е взривоопана дейност:

Скрипт за изтегляне на EPG под Линукс

Скрипт за изтегляне на EPG под Уиндоус
Отговори
Вярвайте, оценявам по достойнство и времето, и труда ви. Справочникът ви е много хубав и подробен, което обяснява и желанието ми да го ползвам. От два месеца имам андроид бокс, оттогава е и първото ми познанство с Коди, оттогава чета и този форум. За два месеца - едно включване, ако и това наричате губене на време... Прочел съм и въпросната тема, която указвате, наясно съм със скрипта, само че целта ми е да разбера защо нещата не стават по стандартния начин, след като на бокса всичко върви идеално - там си зарежда нещата от сайта, а на настолния компютър - не иска. Извинявам се, ако съм ви подразнил, все пак съм новак, пък и на никого няма да се сърдя, ако не ми отговори, въпрос на време и желание. Наясно съм, че нещата са специфични за всяка система, понякога проблемът е в нещо дребно, но въпросът е човек да се сети в какво...
Smile
Отговори
1. Късно вечерта, настройте IPTV клиента си да използва нашето EPG (ако в момента не сте)
2. Преди да си легнете, включете дебъг режима на Kodi и рестартирайте устройството
3. На сутринта, вземете log файла му и ни го покажете според инструкциите на тази страница.

/А защо точно през ноща?  Тогава няма да иползвате вие Kodi и в log-a му ще има информация само за неговите собствени операции/

Ако имате проблем с изтеглянето на разписанието от Kodi, в лог файла ще се види точно какъв е.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Привет,

Позволете ми един аматьорски въпрос на новобранец, който се бори да разбере дали липсата на EPG + лога на програмите към Булсат е проблем в неговия телевизор или все още се борите с мапинга?

Оценявам високо трудът ви и се извинявам, ако пропускам нещо вече дискутирано макар и уж да си направих вече труда да прочета това-онова преди да си задам въпроса...

Мерси предварително!
Отговори
Като адрес за мапинга, поставете http://epg.kodibg.org/dlmap.php  Междувременно очаквайте kodi1 да пусне актуализация на добавката за Булсат, която променя стария адрес към този. От услугата за скъсяване на адреси snip.li са решили да припечелят нещо от реклами и затова имате проблеми с "мапинга".
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
Супер! Мерси много Smile
Отговори
Здравейте, от вчера ползвам Kodi и бях направил всичко и работеше нормално, имаше логотата и епг-то също, днес видях, че сте писали за рекламите на съкратения линк, смених го със *http://epg.kodibg.org/dlmap.php*
, но епг-то не зарежда, пробвах го да го отворя на Андроид бокса, компютър и телефон, но сайта не зарежда, а при други хора зарежда и предполагам, че от там идва проблема със зареждането на епг-то. Въпросът ми те, ип-то ми филтрирано ли е от сайта или проблема идва някъде от мен?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  addon за български торент сайтове stoqn99 2 9,292 14-04-2019, 14:29
Последна публикация: stoqn99

Отваряне на: