Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion (СПРЯНА)
Чакаме ревюто ти, всичко необходимо за да флашнеш бокса можеш да намериш ТУК
Явно не навсякъде са пуснали h265 или не знам от какво зависи но в Софето сигнала ми е h264 и диемата ми се стриймва от
http://edge..../sport2/_definst_/diemasporthd-s.stream/playlist.m3u8

в провинцията кодировката h265 и стрийма иде от
http://edge..../sport2/_definst_/diemasporthd.stream/playlist.m3u8
Mini-то направо ми стана основно (замести и първия MXQ и много по-сериозния MXIII-G S812)
Работи перфектно, за това не се изкушавам за OpenELEC, който обаче може би ще хвръкне на MXIII-G.
За ревю не мисля че имам тези способности, но съм очарован от малкото боксче. Само един USB хъб за еър клавиатура и флашки и е ок. А да, флашнат е руски пач, с който се подобрява WiFi сигнала (май единствения недостатък, ако се ползва WiFi) и дава права за местене на приложенията на SD картата.
Обаче и на мен снощи няколко програми ми бяха на черен екран, включително Диема, но пък BTV HD и BNT HD работеха. Включен е am-h265 със сигурност.
(15-06-2016, 11:59)Topper написа: Mini-то направо ми стана основно (замести и първия MXQ и много по-сериозния MXIII-G S812)
Работи перфектно, за това не се изкушавам за OpenELEC, който обаче може би ще хвръкне на MXIII-G.
За ревю не мисля че имам тези способности, но съм очарован от малкото боксче. Само един USB хъб за еър клавиатура и флашки и е ок. А да, флашнат е руски пач, с който се подобрява WiFi сигнала (май единствения недостатък, ако се ползва WiFi) и дава права за местене на приложенията на SD картата.
Обаче и на мен снощи няколко програми ми бяха на черен екран, включително Диема, но пък BTV HD и BNT HD работеха. Включен е am-h265 със сигурност.

Единственото, което ме спира да го флашна е точно това, че сега работи и се опасявам да не омажа положението, още повече в руския сайт няма фирмове точно за моя бокс- M8S mini, а за други три бокса с чип S905 mini MX 4K, CX-A8 и K1+
Ако руският сайт те притеснява (мислех си, че предпочитате руски източници) ползвай HOW TO INSTALL OPENELEC ON MXQ, M8, M8S, M8S+, MINIX & BEELINK ANDROID TV BOX , нo ако бокса работи добре не го пипай  Big Grin
Обърнете внимание на това Zidoo X9
https://www.youtube.com/watch?v=WKNnRWHJGMI
(15-06-2016, 19:03)xbmcbg написа: Ако руският сайт те притеснява (мислех си, че предпочитате руски източници) ползвай HOW TO INSTALL OPENELEC ON MXQ, M8, M8S, M8S+, MINIX & BEELINK ANDROID TV BOX , нo ако бокса работи добре не го пипай  Big Grin

Флашнах го с openelec, използвах този линк - http://amlinux.ru/image/905/6.95.3.2/Ope...update.zip. Използвах img za MiniMX, защото за М8С mini няма публикуван, но двете устройства са идентични имат еднакви чипове s905, като може би разликата е в паметта 1 GB за MX срещу 2 GB за M8S, другата разлика е в дистанционните. Префлашването става бързо и лесно. За съжаление обаче не мога да дам добри отзиви за това. Първо IR дестанционното не се разпозна, трябваше да работя с blutooth дистанционното или мишка, така и не успях да го подкарам, каквото и да правех. Второ дата не се разпозна автоматично трябваше ръчно от конзолата да настройвам, след това при второто инсталиране се оправи, едва, когато му дадох менюто да излиза на български, което е тъпо, защото преди това бях настроил времената и зоните. Идва ред и най-лошото - лан картата не сработи, през wi-fi всичко е ок, но когато я пусна през кабел ми дава IP 169.124....., при условие, че dhcp-то е настроено да раздава 192.168.0... сега търся вариант да си сложа отново оригиналния андроидски firmware, оказва се, че е по-трудно отколкото флашването към openelec.
Ако някой го е правил нека да съпортне - устройството е mini m8s - оригиналния фърм беше LMY47V-20160411173; 105L03.
Половин ден по-късно:
И това успях да направя, вече съм на Андроид отново Smile, за да ми сработи дистанционното под openelec, трябва от андроида да изкопирам файла /system/etc/remote.conf, но тази директория не я виждам през Es File Explorer, някой може ли да ми каже как да я достъпя през андроида за да мога да копирам файла, не съм се отказал от openeleca просто не става бързо и лесно. Също така, какво да направя под openelec за да си подкарам лан мрежата.
Интересно, при мен на MXQ PRO тръгна от раз и всичко работи нормално ( ползвах justmeroms.com).

ПП
Относно дистанционното погледни ТУК
(21-06-2016, 15:52)xbmcbg написа: Интересно, при мен на MXQ PRO тръгна от раз и всичко работи нормално ( ползвах justmeroms.com).

ПП
Относно дистанционното погледни ТУК

Четох по другите форуми за дистанционното трябва да си копирам remote.conf от оригиналния firm за да тръгне, направил съм го, сега разучавам проблема с мрежата, но си е игра, ако фирма не е за същото устройство, въпреки, че по форумите пишат, че би трябвало да става ако е за еднакъв чипсет.
Здравейте, доволен след разправията по митниците си взех устройството M8S Mini. Направих нещата както са по инструкция ..стигам до момента да отворя .m3u разширението, което трябва да е в Android/data.... (там ли трябва да е) ? Проблема е че тази папка "data" не иска да се отвори за да избера съответния фаил. Сори ако ми е много аматьорски въпроса но искам да го подкарам bscfusion.

Мерси предварително. 


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА) forumadmins 954 1,240,534 20-02-2024, 11:44
Последна публикация: martinstz
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  HBO GO Bulgaria (СПРЯНА) Majide 426 430,972 08-03-2022, 19:32
Последна публикация: Majide
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,661 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide

Отваряне на: