Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
Каква може да е причината, субтитрите на кирилица, като ги заредя са на маймуница. Проблема не е само в замунда, така, че предполагам е настройка на самото коди, но коя?
Отговори
Разбира се, че е настройка в Коди, и е коментирана многократано тук.

Код:
Settings > Player > Language > Subtitles > Character set > Cyrillic(Windows)
Отговори
А бре, пичове, само при мен ли не работи добавката за Замунда?! Инсталирал съм последната версия - 2019.11.29.01 от репо Mar33. Когато избера категория от списъка - винаги изписва Expected string of buffer. Зелката и всички останали добавки работят, но Замунда категорично отказва да тръгне.
Отговори
(01-01-2020, 23:20)Konstantin84 написа: А бре, пичове, само при мен ли не работи добавката за Замунда?! Инсталирал съм последната версия - 2019.11.29.01 от репо Mar33. Когато избера категория от списъка - винаги изписва Expected string of buffer. Зелката и всички останали добавки работят, но Замунда категорично отказва да тръгне.

Явно е само при теб. Виж в сайта на Замунда, дали визуализацията на резултатите ти е стил LIST или GRID. Ако е GRID, щракни да я направиш LIST и пробвай пак. Добавката работи само при тази визуализация.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(01-01-2020, 23:48)martinstz написа: Явно е само при теб. Виж в сайта на Замунда, дали визуализацията на резултатите ти е стил LIST или GRID. Ако е GRID, щракни да я направиш LIST и пробвай пак. Добавката работи само при тази визуализация.
Брей! Това се казва бърз и точен отговор! В това е бил проблемът. Направих визуализацията на Списък и сега върви перфектно. Благодаря!
Отговори
Здравейте,

Честита Нова Година! Пожелавам много успехи и здраве на всички и най-вече на хората, които безкористно с труда си помагат на другите.
Нов съм във форума, но имам един въпрос, тъй като нямам никакъв опит с Коди и различните приставки, искам да попитам дали може списъка от търсенето за Замунда, да визуализира не името на филма или сериала, който търсим, а името на самия релийз или поне подсказка кой е. Това, което е вижда е големината на самия торрент, но той поради някаква причина не съвпада точно с релийза (тук предположението ми е че се визуализира само големината на самия файл, като са изключени допълнителните файлове ако има такива).
Въпроса ми е породен от това, че намерението ми е да използвам приставката за да могат децата да гледат филми с българско аудио, а когато излезе списъка така трябва да се цъка върху всяко докато не се уцели правилното.
Използвам снимките на друг потребител от форума за което се извинявам, но те онагледяват ясно за какво говоря.

[Изображение: 2.jpg][Изображение: 1.jpg]

Успешен ден и успешна нова година.
Отговори
В настройките на добавката има опция да търси само такива филми/сериали, които са с БГ Аудио. По този начин резултатите, които ще се визуализират, ще са само с БГ Аудио. Иначе те разбрах, какво искаш да се вижда и ако намеря време, може да погледна, какво може да се направи по въпроса.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Много благодаря за това което правиш.
Отговори
(02-01-2020, 12:02)cryo написа: Много благодаря за това което правиш.

Актуализирай си добавките за Замунда и Зелка и виж дали това, което съм направил, е това, което искаш. Пиши после, дали всичко е Ок. Инфото за релийза е вляво, където е инфото за филма/сериала. Не е удачно да е на мястото на името, защото тези данни са дълги и няма да се визуализират както трябва.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Thumbs Up 
(02-01-2020, 14:56)martinstz написа:
(02-01-2020, 12:02)cryo написа: Много благодаря за това което правиш.

Актуализирай си добавките за Замунда и Зелка и виж дали това, което съм направил, е това, което искаш. Пиши после, дали всичко е Ок. Инфото за релийза е вляво, където е инфото за филма/сериала. Не е удачно да е на мястото на името, защото тези данни са дълги и няма да се визуализират както трябва.
Аз лично смятам, че е перфектно по този начин, както си го направил. Наистина в списъчната справка може да си остане само с името на филма, но от страни, както се показва релийз-а е идеално. Тъй като можеш вече да избираш конкретен такъв, а не да се ориентираш по големината.

Хиляди Благодарности.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 87,532 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,841 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 25,167 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,025 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,319 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: