Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
Здравейте!

Днес си инсталирах добавката и ми се наложи да направя няколко промени, за да заработи:

1. Base url - https вместо http. Видях, че това вече е обсъждано тук;
2. В default.py (линия 124), замених quasar с elementum, който имам инсталиран;
3. В resources/lib/zamunda.py, линия 200, промених регулярния израз, който се използва за извличане на магнет линка - изглежда че Замунда са променили кода на сайта по някое време:

Код:
#    s = re.search(r"^.*?href='(magnet.*)'", r.text, re.M|re.I) - стария код
    s = re.search(r'^.*?url=(magnet.*)"', r.text, re.M|re.I)

Все още дава някаква грешка при избор на филм, но после тръгва. В лога виждам следното:

Код:
2019-09-17 16:25:32.879 T:1376772832   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.IndexError'>
                                            Error Contents: list index out of range
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 208, in <module>
                                                play_video(url, name)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 129, in play_video
                                                update(name, url)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 66, in update
                                                ga().update(payload, crash)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.garepobg/lib/ga.py", line 64, in update
                                                data['aiid'] = u'-'.join([xbmc.getInfoLabel('System.FriendlyName').split()[0], xbmc.getInfoLabel('System.BuildVersion')])
                                            IndexError: list index out of range
                                            -->End of Python script error report<--
Отговори
(17-09-2019, 18:03)antzi написа: Здравеите!

Днес си инсталирах добавката и ми се наложи да направя няколко промени, за да заработи:

1. Base url - https вместо http. Видях, че това вече е обсъждано тук;
2. В default.py (линия 124), замених quasar с elementum, който имам инсталиран;
3. В resources/lib/zamunda.py, линия 200, промених регулярния израз, който се използва за извличане на магнет линка - изглежда че Замунда са променили кода на сайта по някое време:

Код:
#    s = re.search(r"^.*?href='(magnet.*)'", r.text, re.M|re.I) - стария код
    s = re.search(r'^.*?url=(magnet.*)"', r.text, re.M|re.I)

Все още дава някаква грешка при избор на филм, но после тръгва. В лога виждам следното:

Код:
2019-09-17 16:25:32.879 T:1376772832   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.IndexError'>
                                            Error Contents: list index out of range
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 208, in <module>
                                                play_video(url, name)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 129, in play_video
                                                update(name, url)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.zamunda/default.py", line 66, in update
                                                ga().update(payload, crash)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.garepobg/lib/ga.py", line 64, in update
                                                data['aiid'] = u'-'.join([xbmc.getInfoLabel('System.FriendlyName').split()[0], xbmc.getInfoLabel('System.BuildVersion')])
                                            IndexError: list index out of range
                                            -->End of Python script error report<--

Много хубаво си направил, но това е направено отдавна. Явно си инсталирал старата добавка от БГ Репо, а не от репо Мар33. Там всички тези неща в добавката са оправени и има настройки на добавката, откъдето да си избереш дали да е Quasar или с Елементум. Добавката е оправена още май месец 2018 година. Можеше да си спестиш доста усилия, но пък те са довели до натрупване на знания, така че не са били излишни, според мен Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Благодаря, добавих го и инсталирах новите добавки. Изглежда това се отнася за Замунда и Зелка - ARENABG е същата версия като на KodiBG.
Отговори
(17-09-2019, 20:43)antzi написа: Благодаря, добавих го и инсталирах новите добавки. Изглежда това се отнася за Замунда и Зелка - ARENABG е същата версия като на KodiBG.

Ами направено е за тези добавки, които са имали някакъв проблем, а създателят им е спрял да ги поддържа. Арената няма проблеми и за това нищо не е пипано по нея, а и създателят ѝ (ByJohnie) все още пише добавки, като Bulgarian Subs и други.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Замундата е пълен майтап, един път излиза " This website is using a security service to protect itself from online attacks.", но когато релоднеш страницата сайта забравя, че трябва да се отбранява от хакери. Вероятно сайта им се поддържа от същият системен администратор който беше и в НАП.

[Изображение: OYGKBePl.png]

[Изображение: K4QPGY1l.png]
Отговори
Майтапът за който говориш е чисто американска услуга: Cloudflare. В този форум също я използваме.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
(16-09-2019, 16:24)martinstz написа:
(16-09-2019, 11:39)Scout написа: Някой знае ли защо голяма част от филмите при търсене, добавката не ги открива. Например : "The Mule", "Avengers" най-новия endgame и т.н.

Трябва ли някакви специални настройки да се правят?

Благодаря!

Нямам представа, какво и как търсиш, но си вади нормално резултати:
[Изображение: 1.jpg]

[Изображение: 2.jpg]

Направи снимка на настройките си, за да мога да видя, какво си настроил там. Виж дали не си сложил отметка да ти вади само резултати с БГ аудио (това е най-често срещаният проблем).

BG Audio беше проблема. Мерси!
Отговори
Здравейте, от вчера имам проблем. Като избера папка не ми се листват филмите а се отваря търсачката. Ако потърся нещо търси навсякъде, ако кенселирам търсачката ми се връща в списъка със папки.

По никакъв начин не мога да стигна до листване на филми, в която и да е папка.

Сменях настройки, деактивирах, активирах... Какво ли не.

Ще се радвам ако някой може да ми помогне.
Отговори
(12-11-2019, 12:52)KOMAPA написа: Здравейте, от вчера имам проблем. Като избера папка не ми се листват филмите а се отваря търсачката. Ако потърся нещо търси навсякъде, ако кенселирам търсачката ми се връща в списъка със папки.

По никакъв начин не мога да стигна до листване на филми, в която и да е папка.

Сменях настройки, деактивирах, активирах... Какво ли не.

Ще се радвам ако някой може да ми помогне.

Писано е по проблема. Има от сутринта нова версия. Обновете си я и вижте дали всичко ще е наред.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Не откривам разлика, проблема си го има.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 86,207 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,731 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 24,663 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,596 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,212 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: