Оценете темата:
  • 29 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за добавки на Мартин
(23-06-2019, 22:30)dimov81 написа: Използвах името Stephen King Kingdom Hospital в търсачката в главното меню elementum>search и този път откри торенти, но само в Pirate Bay. Не намери торенти в Zamunda и RuTracker.
А ако използвам търсачката за сериали: elementum>tv shows>search, и избера, например първия епизод, и оставя elementum да търси в тракерите, не отрива никакви торенти.

Написах Ви по-горе, че няма как да намери, защото в тракерите не фигурира с това име. Там е само Kingdom Hospital, а Elementum търси по цялото име. За това няма да Ви изкара никакви резултати.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Имам следния проблем с някои торенти: elementum сваля първоначалния буфер и видеото започва, но след няколко секунди картината замръзва. Ако натисна пауза виждам че elementum продължава да сваля торента, но видео кеша не се пълни, или ако се напълни се изпразва много бързо. Някой имал ли е подобен проблем?
(28-06-2019, 10:34)dimov81 написа: Имам следния проблем с някои торенти: elementum сваля първоначалния буфер и видеото започва, но след няколко секунди картината замръзва. Ако натисна пауза виждам че elementum продължава да сваля торента, но видео кеша не се пълни, или ако се напълни се изпразва много бързо. Някой имал ли е подобен проблем?

Случвало ми се е. Спирам филма и го пускам отново. Понякога чак рестартирам у-вото, но много рядко ми се случва.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
(28-06-2019, 16:53)martinstz написа:
(28-06-2019, 10:34)dimov81 написа: Имам следния проблем с някои торенти: elementum сваля първоначалния буфер и видеото започва, но след няколко секунди картината замръзва. Ако натисна пауза виждам че elementum продължава да сваля торента, но видео кеша не се пълни, или ако се напълни се изпразва много бързо. Някой имал ли е подобен проблем?

Случвало ми се е. Спирам филма и го пускам отново. Понякога чак рестартирам у-вото, но много рядко ми се случва.

При мен се случва по често при торентите с по-голям размер. Единственото с което си го обяснявам е че скоростта с която elementum сваля торента е слаба за съответния размер на торент файла. Можеш ли да тестваш този торент файл дали зарежда видеото нормално: Link ? При мен картината замръзва няколко секунди след като видеото започне.
!!! dimov81 !!!
Продължава се разводняването на темата! Има тема за Elimentium!
Задавайте въпросите си в определените теми !!!
(28-06-2019, 19:44)dimov81 написа:
(28-06-2019, 16:53)martinstz написа:
(28-06-2019, 10:34)dimov81 написа: Имам следния проблем с някои торенти: elementum сваля първоначалния буфер и видеото започва, но след няколко секунди картината замръзва. Ако натисна пауза виждам че elementum продължава да сваля торента, но видео кеша не се пълни, или ако се напълни се изпразва много бързо. Някой имал ли е подобен проблем?

Случвало ми се е. Спирам филма и го пускам отново. Понякога чак рестартирам у-вото, но много рядко ми се случва.

При мен се случва по често при торентите с по-голям размер. Единственото с което си го обяснявам е че скоростта с която elementum сваля торента е слаба за съответния размер на торент файла. Можеш ли да тестваш този торент файл дали зарежда видеото нормално: Link ? При мен картината замръзва няколко секунди след като видеото започне.

Конкретно за този линк ми пребуферира често и ми казва, че е слаб източника. Но това не е от размера на торента, защото Елементум не тегли целия торент, когато той е цял сезон, а изтегля само епизода, който искаш да гледаш, а тук епизодите са малки, от по 1.45GB. Просто го пусни от друг източник или да не е 1080, а 720. Няма да усетиш съществена разлика в качеството Wink

П.П. Наистина е хубаво да пишеш в съответните теми. Тази е за хранилището, а не за работоспособността на добавките. Ако няма тема за дадена добавка, просто направи нова.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Привет, Марто! Smile

Това е първата ми публикация в този форум и искам да ти благодаря за набора от страхотни програми, които си подбрал в твоето хранилище. Също такаа виждам, че го поддържаш.

Моля те обаче за едно нещо - благодариние на твоята добавка "Free BG World online TV" вкъщи имаме достъп до много по-голям набор телевизии, отколкото пакета, за който плащаме на Булсатя. За съжаление много от каналите вече не работят - онзи ден спря "Д***ма С**рт", а Макс С***т и Арена С**** въобще не работят. Мога ли да те помоля да оправиш стриймовете? Аз съм славист, а ти фен на Берое - може ли да оправиш потока към спортните канали или поне само за Д***ма С***рт? Shy Стига, разбира се, да не ти представлява трудност и отнема много време.
Иначе още се радвам на добавката ти iCon-ts.. Жестоки концерти на живо!

Поздрави от мен и столичните слависти! Smile)

П.П. Простете за съкращенията, но не искам мнението ми да се индексира в търсачките по разбираеми причини. Rolleyes
(17-07-2019, 20:44)Единак написа: Привет, Марто! Smile

Това е първата ми публикация в този форум и искам да ти благодаря за набора от страхотни програми, които си подбрал в твоето хранилище. Също такаа виждам, че го поддържаш.

Моля те обаче за едно нещо - благодариние на твоята добавка "Free BG World online TV" вкъщи имаме достъп до много по-голям набор телевизии, отколкото пакета, за който плащаме на Булсатя. За съжаление много от каналите вече не работят - онзи ден спря "Д***ма С**рт", а Макс С***т и Арена С**** въобще не работят. Мога ли да те помоля да оправиш стриймовете? Аз съм славист, а ти фен на Берое - може ли да оправиш потока към спортните канали или поне само за Д***ма С***рт? Shy Стига, разбира се, да не ти представлява трудност и отнема много време.  
Иначе още се радвам на добавката ти iCon-ts.. Жестоки концерти на живо!

Поздрави от мен и столичните слависти! Smile)

П.П. Простете за съкращенията, но не искам мнението ми да се индексира в търсачките по разбираеми причини. Rolleyes

За съжаление в тази добавка се ползват стриймове от различни сайтове, а не са мои, поради което и ако на тези сайтове спрат стриймовете, то и в добавката няма да работят. Тези сайтове не са мои и не мога да оправям там стриймовете. Аз не разпространявам мои стриймове, най-малкото защото е незаконно, а отделно и че много хора се възползват от това за собствени облаги, като почват да продават добавките. За съжаление през тази добавка ще могат да се гледат стриймовете само когато работят и на източниците.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
[Изображение: Screenshot-from-2019-07-18-07-33-07.png]


[Изображение: Screenshot-from-2019-07-18-07-35-23.png]
Нека да уточним нещо. Аз мн. добре ражбирам, че стриймовете не са лично твои, а идеята ми беше ако може да подмениш неработещите потоци с работещи. Smile А колкото до това, че някои хора злоупотребяват, може и да си прав.
Като се има предвид, че почти всички телевизии вече не работят, аз помолих поне българските спортни канали... Smile
Или да подскажеш източника дали е поток от сайт за безплатни плейлисти или е от някой платен iptv провайдър? Ако може дори на лично съобщение.
Благодаря.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,521 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за БГ добавки kodi_dev 172 436,162 30-11-2023, 20:04
Последна публикация: Majide

Отваряне на: