Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(10-02-2018, 19:31)ZZlatev написа: Абе, хората си правят тестовете и имат опитни зайчета, които няма как да мрънкат, защото им е безплатно. Не може да им се отрече Big Grin

Ей, недоволно племе сме това потребителите Smile
Когато няма приложение зле, когато има някакво нефункционално зле, когато се развива и то явно в добра посока, пак зле Big Grin
Отговори
Не бе, просто ги хваля. Не ме разбра. Аз никога не съм казал лоша дума за fusion iptv на булсатком. Сателита е моята болка, но е друга тема.
Отговори
За сателита ще трябва да почакаме докато Шиши го купи от кредиторите и тогава ще гледаме от него  Big Grin
Отговори
А може и да се случи нещо такова, нормално е общините в големите градове да вземат решения за ликвидиране на антените.


[Изображение: letter.png]
Отговори
Е това отдавна го има във Виена, Берлин, Франкфурт, Карлсруе... просто се поставят на специално обозначение места, където не са виждат, заземени са и с разрешение на хаусмайстера, разбира се.
Отговори
Мисля, че успях да преборя проблема с насичането на добавката под Windows. Който иска да я изтегли от репото в подписа ми и да тества. При мен спря насичането Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Евалация СилаМила..Голям си..Сега всичко,е по мед&маргарин?
Отговори
Когато задам на Apple TV връзка към репото на Mar33: https://mega.nz/#!UA5SUYJZ!ykCXmemNcpMW2...o8dpzltScg се добавя като репозитори, но след като вляза файла е все едно разархивиран а не зипнат? Може ли някой да помогне?
Отговори
Apple TV автоматично разархивира zip файловете.
Вариантите ти са да сложиш zip файла на network share и да го посочиш от коди файл мениджъра или да го копираш чрез scp или sftp.
Отговори
@martinstz след последната версия на fusiona започна да ми забива самото kodi преди това нямах проблеми, пробвах на 17.6, 16.1, работи известно време и забива до такава степен че трябва да изключвам кодито от настойките. С андроид TV box съм.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,023 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,915 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,881 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,667,137 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,957 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: