Коди Фен Форум България

Пълна версия: KODI 18 - липсваща клавиатура (no keyboard)
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
При опит за логване в HBOgo vbox7 или в друго приложение няма клавиатура.Чиста инсталация.При KODI 17.6 няма такъв проблем.
[Изображение: IMG-20190216-194541.jpg]
И при мен така излизаше и къде ли не търсих и нямаше решение,докато не го открих сам.Сменяш езика на коди на английски избираш си езиците на клавиатурата и след това връщаш езика на български като езиците на клавиатурата не ги пипаш то полето си остава празно но езиците са си там,това си е някакъв бъг на коди 18 още от бета версийте.
Опитайте така да възстановите вградената клавиатура:
(17-02-2019, 12:22)saintgeorge написа: [ -> ]И при мен така излизаше и къде ли не търсих и нямаше решение,докато не го открих сам.Сменяш езика на коди на английски избираш си езиците на клавиатурата и след това връщаш езика на български като езиците на клавиатурата не ги пипаш то полето си остава празно но езиците са си там,това си е някакъв бъг на коди 18 още от бета версийте.

Получи се по така описания метод.Много благодаря.
1:1 плоблем, но при мен нямаше Български на Андроида инсталиран. Сложих го на Андроида смених Kidi на Англ. върнах на Български и се появи клавиатурата.