Коди Фен Форум България

Пълна версия: Субтитри
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Здравейте, имам следния проблем.Бях със коди 17,6 и уж бях настроил някой неща да работят за филми и телевизия.Сега обаче кодито се е ъбдейтнало до 18 и всичко като добавки и настройки изчезнаха и се започна пак борбата.Проблемите са много но за сега най важното ми е да си оправя субтитрите на филмите.По какъв то и начин да ги задам винаги излизат на маймуница.Навсякъде съм задал да е на български по настройките и не иска и не иска да ги пуска и това си е.Ще се радвам ако някой знае и сподели как да си оправя като за начало филмите със събтитрите.
За най - лесно, смени езика в Коди на български и би трябвало и субтитрите да се оправят.
Да това опитах първо да направя но сега няма български след ъпдейта.
[Изображение: Capture.png]
Виж в настройките да ти е като на картинката.
Тази опция не я намирам може ли да ми подскажеш малко къде е.
Където ти е настройката за субтитри,но ако си на Basic не се показва.Мини на Standart , Advanced  или Expert.
Да мисля че филмите през exidos работят и имат букви вече.Сега да попитам за приставките: колибка,замунда,арена,зелка и енерджи.Колибка пуска филмите но букви няма никакви.А останалиъе който изброих пускат се влизам със усер и парола вижда филмите но не иска да ги пусне.
При мой приятел единственото, което му помогна за субтитрите, беше да преинсталира Коди след като се ъпдейтна. Аз за щастие на всичките ми у-ва нямам проблеми Wink
Аз не можах да разбера как да оправя субтитрите , изписва ми че има грешка при изтеглянето . Коди за Android
Aко говориш за subsunacs-subsab влизаш в настройки > конфигурация > разархиватор сменяш го на UNACSFILES потвърждаваш.
Страници: 1 2