Коди Фен Форум България

Пълна версия: Kodi 18 RC5 наблодения
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте, преди 4-5 дена инсталирах Коди 18 RC5 и ми направи впечатление нещо, което ще споделя.
Става въпрос за добавката Neptune Rising. Не ми работи секцията търсене по актьор или тв актьор, даже и търсене на филми. Също и добавката Autosub не се стартира автоматично, тоест търся субтитри ръчно, а не се включва.
Не е някаква болка за умиране, но просто искам да знам, дали аз не греша в някакви настройки, или и при вас е така.
(21-01-2019, 12:54)tikvabg написа: [ -> ]Здравейте, преди 4-5 дена инсталирах Коди 18 RC5 и ми направи впечатление нещо, което ще споделя.
Става въпрос за добавката Neptune Rising. Не ми работи секцията търсене по актьор или тв актьор, даже и търсене на филми. Също и добавката Autosub не се стартира автоматично, тоест търся субтитри ръчно, а не се включва.
Не е някаква болка за умиране, но просто искам да знам, дали аз не греша в някакви настройки, или и при вас е така.

Аз я инсталирах на бокса и Autosub ми работи, но ми направи впечатление, че не на всички филми/сериали се включва. Дано до финалната версия ги пооправят тези неща.
Преинсталирай Autosub (ъпдейт на същата версия), за Neptune Rising не мога да кажа но нищо не пречи да опиташ.
Не става и с преинсталация на Autosub. Търсене така и не се осъществява също Smile Пак повтарям, че не е болка за умиране. Минах на 17.6 и всичко си работи без проблем.
Имам също едно друго наблюдение относно Bulsat Fusion-a, добавката на Марто използвам, имам си акаунт в Булсат-а, но ми прави впечатление, че при гледане на ТВ - примерно Формула 1 по Диемите, след 1 час прекъсва, стартирам наново и още 1 час е без проблем. При нов опит за пускане нищо не става. Някой друг има ли такива наблюдения ? И може ли нещо да се направи по този проблем ?