Коди Фен Форум България

Пълна версия: NBA
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Здравейте...Моля някой да сподели,през коя добавка,е най-добре да се гледа NBA..Да не буферира и качеството,да е 720..Благодаря
(28-12-2018, 11:33)nza187 написа: [ -> ]Здравейте...Моля някой да сподели,през коя добавка,е най-добре да се гледа NBA..Да не буферира и качеството,да е 720..Благодаря

В добавката Free BG/World Online TV, в секцията Sports TV има NBA TV, както и ESPN-ите, и други американски телевизии. Ако не работи, пиши ми. Както и други канали от тази секция ако не работят, ми пишете, защото не гледам от там каналите и не мога да ги следя, ако прекъснат, а като ми пишете, ще реагирам своевременно Wink
За много години..Живи&Здрави!
Прегледах гореизброените канали..и останових следните неща:NBA HD ,работи около 30сек.и ме изхвърля..ESPN нещо,е доста размазано..и един от линковете,показва някво демо ESPN,който въртят стари неща..
Предлагам,ако може да се качат американските ABC и TNT ,както и NBC sports,(за всеки щат,си има канал),Там дават мачовете
Благодаря..желая успешна година на всички
(02-01-2019, 17:38)nza187 написа: [ -> ]За много години..Живи&Здрави!
Прегледах гореизброените канали..и останових следните неща:NBA HD ,работи около 30сек.и ме изхвърля..ESPN нещо,е доста размазано..и един от линковете,показва някво демо ESPN,който въртят стари неща..
Предлагам,ако може да се качат американските ABC и TNT ,както и NBC sports,(за всеки щат,си има канал),Там дават мачовете
Благодаря..желая успешна година на всички


NBA - HD качество, не ме изхвърля:

[Изображение: 1.png]


ESPN - ако това е размазано... сори, но на 4K няма стрийм Wink

[Изображение: 2.png]

Колкото до предложенията за канали - никакви проблеми!
Дайте стриймове и ще ги кача Wink
Стриймче - каналче - аз ги слагам в добавката Smile
Супер..вярно е..сега го пробвам и е супер..явно онази вечер,нещо не е било ок..А точно зс този ESPN,казвах,че дават едно и също..втория стрийм е наживо..Иначе всичко е многооо добре..Благодарности..Давай в същия дух..Само нагоре&напред
Привет Мартини,беше помолил,ако забележим нещо,да не работи,както трябва,да пишем..NBA TV,вместо нея,се появява,някъкъв арабски bein
Имам и една молба..понеже съм лаик..и не съм много в час..Попаднах на следната добавка..ghost IPTV.. в нея има уникална секция USA SPORT LEAGUE PASS,качеството на стриймовете,е невероятно..НО проблемът,е че каналите работят 20-30сек.и те изхвърля..не всеки път,може би от сървара да е,не зная&не разбирам..За това молбата ми е,ако имаш време&желание,да хвърлиш,едно око..и ако намериш решение,да го споделиш..а най-добре ще е,ако може,да добавиш въпросните канали от USA SPORT LEGUE PASS, в твоята спортна секция..Поздрави&Благодаря?
(22-01-2019, 11:07)nza187 написа: [ -> ]Привет Мартини,беше помолил,ако забележим нещо,да не работи,както трябва,да пишем..NBA TV,вместо нея,се появява,някъкъв арабски bein
Имам и една молба..понеже съм лаик..и не съм много в час..Попаднах на следната добавка..ghost IPTV.. в нея има уникална секция USA SPORT LEAGUE PASS,качеството на стриймовете,е невероятно..НО проблемът,е че каналите работят 20-30сек.и те изхвърля..не всеки път,може би от сървара да е,не зная&не разбирам..За това молбата ми е,ако имаш време&желание,да хвърлиш,едно око..и ако намериш решение,да го споделиш..а най-добре ще е,ако може,да добавиш въпросните канали от USA SPORT LEGUE PASS, в твоята спортна секция..Поздрави&Благодаря?

Оправил съм стриймовете. За другото му хвърлих един поглед. Взима данни от източника на TVTAP приложението за Андроид. За сега не смятам да се задълбочавам с него, тъй като щом в тази добавка те изхвърля, то и аз да направя нещо пак ще е така, тъй като ще трябва да минавам по същия път, по който и те и накрая ще имам същите стриймове, до които достигат и те.
Ок..Благодаря..А все пак,би ли ме посъветвал,къде мога,да гледам NBA league pass,и каналите които са в usa sports league pass,на Ghost IPTV..Свалих TVTAP,но там не откривам,тези канали..Още веднъж благодаря,за страхотната ти работа
Опаа?Извинявам се..но може би проблема е в моя телевизор..NBA TV,ми работи 20-30сек.и ме изхвърля..Марти моля,за съвет..f4m testеra ли е,хардуерно ускорение..Ако има няква хватка,може и да се оправи и да нямам проблем и с usa sport league pass,която споменах,по-горе..Благодаря&Извинявам се
(23-01-2019, 21:49)nza187 написа: [ -> ]Опаа?Извинявам се..но може би проблема е в моя телевизор..NBA TV,ми работи 20-30сек.и ме изхвърля..Марти моля,за съвет..f4m testеra ли е,хардуерно ускорение..Ако има няква хватка,може и да се оправи и да нямам проблем и с usa sport league pass,която споменах,по-горе..Благодаря&Извинявам се

Мисля, че намерих кардинално решение за NBA TV, но е със SD качество. Толкова от мен!
Страници: 1 2