Коди Фен Форум България

Пълна версия: Някоя идея за свежа добавка?
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Отваря ми се малко свободно време, спрял съм се на документални, ако имате някоя друга идея моля споделете ще направим анкета и която събере повече гласове ще види бял свят Big Grin
ПС Само моля без онлайн източници на телевизии не съм привърженик на тях, склонен съм само на абонаментни такива
Аз гласувам за документални. Изглежда сериозно, а и аз лично обичам да гледам такива поредици.
Може да си предложиш оня футболният сайт който надделее той ще еSmile
Благодаря ти за възможността. Хубаво ще е да има някаква спортна добавка в българското хранилище Big Grin
Сайтът представлява репортажи от футболни срещи, като включва мачове от младежки гарнитури, шампионска лига и топ 10 първенства на Европа и светът
Добре хайде да си редактираш мнението и да изтриеш моето това в момента само си кажи сайтът за да го добавя в анкетата
Аз съм си дал вече вотът за документални. Няма да го сменям. Предлагам ти, да видим дали ще има заинтересовани относно моето предложение. Мисля си, че твоето предложение е по разумно и по полезно.
Сайтът съм го добавил в анкетата.
dokumentalni.com отдавна е част от добавката за документални филми "СЕДЕМ".
(21-04-2018, 13:31)Majide написа: [ -> ]dokumentalni.com отдавна е част от добавката за документални филми "СЕДЕМ".
не знаех извинявам се, защото много рядко ползвам коди на добавки, значи ако може да се премахне от анкетата и очакваме още предложения тогава, между другото напливът е доста голям Big Grin
Имах в предвид, че ако искаш, може да използваш кода ми за да направиш самостоятелна добавка за проекта.
(21-04-2018, 13:40)Majide написа: [ -> ]
Имах в предвид, че ако искаш, може да използваш кода ми за да направиш самостоятелна добавка за проекта.
Ами не няма смисъл да дублираме съдържанието, поне насочихме @ZZlatev откъде да гледа документални
Страници: 1 2 3