Коди Фен Форум България

Пълна версия: Някоя идея за свежа добавка?
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Аз гледам от там, но имам проблем със субтитрите на телевизора под андроид. От време на време си гледам от там.

Johny, имаш ли време да измислиш нещо за тия субтитри под андроид. Беше писал нещо преди време.
Ползваш по стара версия от 18?
Само Линукса е с 18, всичко друго ми е 17.x. Поне засега.
Разархивират ги външно през rar и оттам си ги пускай тогава
(21-04-2018, 19:32)martinstz написа: [ -> ]http://tuchkatv.ru/

добавих това въпреки че може руснаците да са го направили, ще е през plexus ако се получи, между другото ти за кое си гласувал
И за какво ви е добавка за Тучка ТВ ? Направете си регистрация и си дърпайте листата и гледайте . Торент линковете дето се ретранслират от тая Тучка ги има на 200 места под всякаква форма .
Така е по весело кога друг път потребителите ще имат такава възможност безплатна добавка?
Тучка е добра идея и би трябвало да се интегрира с Plexus. Ако работи, ще е много удобна добавка.
(21-04-2018, 20:30)Alkatrazbg написа: [ -> ]И за  какво ви е добавка за  Тучка ТВ ? Направете си регистрация и си дърпайте  листата  и гледайте . Торент линковете дето се ретранслират от тая Тучка ги има  на 200  места под всякаква форма .

Регистрирах се. Дръпнах си листа и се оказа, че в листа има към 70 канала, а от сайта могат да се гледат много повече или поне бройката канали, които се появяват са повече. Не съм ги пускал всички да видя кои работят и кои не. Аз от там гледам само спортните руски канали, че по тях почти няма спортно събитие, което да не дават, а не съм ги намерил някъде за Коди да ги има. Добавките от типа на SportDevil са много тромави и досадни за гледане. Още не съм попаднал на качествена добавка, от която да могат да се гледат спокойно спортни телевизии.

(21-04-2018, 19:45)ByJohnie написа: [ -> ]
(21-04-2018, 19:32)martinstz написа: [ -> ]http://tuchkatv.ru/
..между другото ти за кое си гласувал

За Друго2 гласувах Smile
Страници: 1 2 3