Коди Фен Форум България

Пълна версия: Коди забива при зареждане
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Здравейте! Скори си куших Тв бокс H96pro+. Сложих Коди и репото на Мартин , както е описано, но когатои пускам Коди първоначално при зареждане ми забива на файла bulsatcom info. Когато рестартирам Коди преблема се коригира. Свичко зарежда нормално и така докато спра Тв бокса. При следващото пускане пак е така. Забелязах, че проблема го има и на Коди за Windows. Има ли начин да се коригира тази бъг? P.S. Извинявам се ако не е тук мястото за тази проблем или ако вече е отговарвно, но все още ми е трудно да се ориентирам във форума. Благодаря!
Коя версия на Коди имаш в този бокс
Kodi 17.6
Обнови на 18 и пробвай, може да е от версията
Има ли начин за обновяване без да премахвам предишната 17,06?
Да изтегли 18 и инсталирай
Благодаря! Мисля, че се получиха нещата. Направих го на компа и всичко за сега върви, дори торентите ми тръгнаха....

След като поставих версия 18 на Коди ми спряха програмите които гледах през СеирСандъка. Изписва ми : Един или повече елемента немогат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация. Някакви идеи?
(18-03-2018, 13:02)gradez написа: [ -> ]Благодаря! Мисля, че се получиха нещата. Направих го на компа и всичко за сега върви, дори торентите ми тръгнаха....

След като поставих версия 18 на Коди ми спряха програмите които гледах през СеирСандъка. Изписва ми : Един или повече елемента немогат да бъдат възпроизведени. Проверете журнала за повече информация. Някакви идеи?

За СеирСандък, пак са направили промени по сайта. Ако си влизал досега с регистрация, сега пак са я махнали, но някои канали не тръгват. Махни си потребителското име от настройките на добавката и част от каналите ще се появят. За останалите, чакаме да видим какво ще направят - пак нова регистрация (че последните пъти все казват, че са затрили регистрациите и трябва наново да се регистрираш) или ще го оставят пак за известно време без регистрация.
Аз регистрация нямям, не съм вкарвал потребителско име и пак не вървят. Същата работа, проверете журнала...
Интересното е , че взе да ми изписва същото и на телевизията..... Скапана работа! Sad
Страници: 1 2 3