Коди Фен Форум България

Пълна версия: Yatse
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Т.нар. Дистанционно за Коди, но лично според мен отдавна мина на друго ниво:

https://play.google.com/store/apps/detai...widgetfree

#Yatse 8.2.0 is published

- Introducing Yatse Kodi Add-On that will help bypassing JSON limitations and bugs. As it can't be an official plugin this means users needs to manually install it.
- See https://yatse.tv/redmine/projects/yatse/...Repository for installation guide and https://github.com/Tolriq/repository.yatse.kodi to contribute translations or ideas / code.

* Added: The Add-On allow selection of shared magnet link player.
* Added: The Add-On allow resolution of many previously non supported shared links.
* Added: Allow remapping of the power button.
* Added: Better handling of non square posters in Android 8+ notifications.
* Fixed: Workaround for Chromecast undocumented change that broke playlists.
* Fixed: Issues with voice commands.
* Fixed: External subtitles when streaming to Chromecast / UPnP from offline downloaded media.
* Fixed: Small reported issues and performance improvements.

* Temporary disabling Android Auto support due to Google bot bug. Should be back soon.


Do not forget to rate the application.
If you like this, please buy the Unlocker / Donate to ensure continued development.[Изображение: 9d661e128cc80f5cd419f1259fe196f4.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
На мен най много ми харесва секцията PVR. Едновременно си гледаш справочника и си сменяш каналите. Супер удобно е.
Другото, което ми харесва, са Филми и Сериали. Аз използвам plex и пак се синхронизира въпреки, че е платено...
Pvr
[Изображение: Screenshot_20180303-013705.png]

[Изображение: Screenshot_20180303-013712.png]

Tv series

[Изображение: Screenshot_20180303-013740.png]
За мен (освен управлението на Plex и Emby) уникална способност е да се ползват външни субтитри от телефона, когато броудкаствате към UPnP плеър/телевизор.
Другото хубаво е че може сам да си добавяш команди, да си редактираш какви бутони и къде да са. За мен е най-доброто в момента и си струва парите.
Приложението е страхотно само където имам няколко проблема с него и не знам от къде са. Сега ще се опитам да ги опиша дано ме разберете с думи.

Когато от приложението отида на секция добавки и примерно използвам elementum, exodux, hbo go (може би и с други приложения ще има подобен проблем но не съм тествл), всичко си работи перфектно пуска си филма, търся си субтитри също си работи, излиза си долу лента с филма който е пуснат в момента със пауза, стоп и напред бутони и всичко е ОК. След това решавам да пусна друг филм от същите приложения и отново няма проблем, всичко си е 6. После решавам да пусна филм от следните добавки: zamunda, zelka, arenabg,( може би има и други добавки ) филма си тръгва нормално е, но отдолу в лентата ми показва, че се плейва последния филм от предишните добавки, не от съответната. Това не е такъв проблем но по - големия проблем е, че като натисна да търся субтитри към избрания филм ми търси не за този който се плейва сега а предишния.

пример: пускам Аватар с Елементум - тръгва намира си и субтитри - няма проблем. След това пускам Мъже в черно от замунда - филма си тръгва в лентата долу пише че се плейва аватар а реално е МвЧ, търся субтитри излизат ми резултати за аватар.
Опитай дали ще се оправи, ако инсталираш този адон:
https://yatse.tv/redmine/projects/yatse/...Repository

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Аз от самото начало съм с инсталирана тази добавка!
Тогава остава да рапортуваш бъг към автора на приложението.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
лошото е че не знам към кой автор. на замума на на арена или на yatse. трудно ще обясня на автора на yatse какув е проблема т.к. съм забелязал само с бг добавки а на практика те трябва да работят само в БГ. някой друг има ли същия проблем или само при мен се наблюдава
(25-03-2018, 12:01)vladigg написа: [ -> ]лошото е че не знам към кой автор. на замума на на арена или на yatse. трудно ще обясня на автора на yatse какув е проблема т.к. съм забелязал само с бг добавки а на практика те трябва да работят само в БГ.  някой друг има ли същия проблем или само при мен се наблюдава
Проблемът ти определено е в твоето дистанционно управление, не виждам какво общо имат добавките с това, като гледам работят си много добре на коди!
Страници: 1 2