Коди Фен Форум България

Пълна версия: Stalker Portal
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6
Махнах max_allowed_packet = 32M и тръгна.

BUILD FINISHED

Total time: 7 minutes 55.19 seconds
Казах ти че е от това проблема защото при новата версич на myslq-server тази дефиниция изобщо не съществува тоест тя съществува но се дефинира по различен начин
Когато се инсталира php-то във конфига има само !includedir /etc/mysql/conf.d/ и съответно бие грешка и не може да се инсталира нищо. След като рових из интернет и добавих сам !includedir /etc/mysql/mysql.conf.d/ инсталацията тръгна. Умишлено ти показах и оригиналния и преправения конфиг. Някъде по сървърите из разните хостинги този ред може и да е добавен но на чисто инсталирано Убунту това го няма и трябва да се сложи от потребителя. Поне при KDE Neon 16.04 е така.
....или да се инклудва,ако има такава директория if [ -d dir ]

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Нямам идея аз ползвам чиста версия на Ubuntu 16.04 сървър без X И там е добавено
Здравейте
Правих опит да инстална Stalker Portal на android box.( ей така за спорта Smile
Заредих Armbian_5.41_S9xxx_Ubuntu_xenial_3.14.29_server_20180225 всичко се зареди, но 
на края даде грешка за :

Failed loading /usr/lib/php/20151012/ioncube_loader_lin_7.0.so:  /usr/lib/php/20151012/ioncube_loader_lin_7.0.so: cannot open shared object file: No such file or directory
PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'Stalker\Lib\Core\Config' not found in /var/www/html/stalker_portal/server/common.php:24
Stack trace:
#0 /var/www/html/stalker_portal/server/tools/init_apps.php(7): include()
#1 {main}
  thrown in /var/www/html/stalker_portal/server/common.php on line 24
     [exec] Executing command: cd /var/www/html/stalker_portal/server/tasks/; php ./reset_paused.php nodelay 2>&1
     [echo] Now you will be asked to specify MySQL root password.
     [exec] Executing command: mysql_tzinfo_to_sql /usr/share/zoneinfo 2>/dev/null | mysql -u root -p mysql 2>&1
Enter password:

Търсих из нета, но никъде не намерих решение.
Ще съм благодарен ако някой даде мнение по въпроса, дали ще стане, или да си гледам Libreelec-a и да не се занимавам.
Искам да поздравя SlaSerX за чудесния Script.
Поздрави.
https://downloads.ioncube.com/loader_dow...armv7l.zip
разархивирай zip файла, копирай ioncube_loader_lin_7.0.so и го постави в
/var/www/html/stalker_portal/deploy/src/ioncube/32/
При мен така се оправи на Raspberry Pi2 с ubuntu 14.04
ъпдейтнах до 5.40 и след това спряха да работи емулатора в Коди. А къстъм.ини е прехвърлено в новата папка

A при опит да върна 5.3.0 ми работят телевизийте на Коди обаче нямам достъп до админ портала и ми изкарва това
Whoops, looks like something went wrong.
Някой успя ли, да се конектне към v 5.4.0 на портала от коди адона Stalker client 
При мен мъчих почти всичко. Authorisation error ми изписва.
Да каже някой ако знае как? 
Или да не се мъча.
Аз спрях да се мъча. Явно има някакъв проблем, който не зависи от нас.
Страници: 1 2 3 4 5 6