Коди Фен Форум България

Пълна версия: Vivacom TV GO
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(27-04-2021, 17:30)icemans написа: [ -> ]
(20-04-2021, 19:15)me4ka7a написа: [ -> ]
(20-04-2021, 19:01)Fireblade написа: [ -> ]
(20-04-2021, 18:53)me4ka7a написа: [ -> ]имам въпрос, така и не намерих (поне до момента) решение.
имам няколко абонаментни плана, през мобилното приложение ми излиза пълен списък на абонаментите и като влизам в приложението мога да избера кое да ползвам, на сайта през браузър излизат само три от многото, и съдържанието е ограничено.. въпроса ми е KODI на какъв принцип ги избира тия абонаменти и как да превключа от един на друг ?

Аз имах същия проблем и мога да ти кажа, че това което виждаш на web можеш да го зададеш и на KODI. Другите абонаменти като например IPTV акаунтите не са налични. Причината е, че функционалността е напревена от Виваком да работи само на мобилни устройства.

Ако искаш да използваш някой от 3-те абонамента, който виждаш през web версията на TVGO просто добави желания акаунт номер в полето на приставката което се казва "Акаунт Номер(опционално)"

Поздрави,
Калоян
Благодаря за отговора, има логика, толкова бях забил в идеята защо не тръгва на коди че въобще не помислих за това, сега ми светна лампичката, идеята ми беше точно за тия IPTV абонаменти, почти реших проблема, слагам андроид на едно старо мини лаптопче и го пъхам на рафта до телевизора.. така ще мога в офиса да си гледам и от допълнителните абонаменти към даден план  Angel


p.s. Стана Smile
Я споделете точно кой акаунт номер въвеждате в това поле? Защото аз пробвах с този който ми излиза през приложението TV GO - например IP.xxxxxx а също и с клиентския номер от Виваком акаунта, но при мен не се получи. Пак си ми дават малкото програми. А имам 3 IPTV  пакета с пълен брой програми които ги виждам и си работят без проблем през приложението.
Има ли възможност Vivacom TV GO да работи и с KODI 19.1?
(14-05-2021, 11:24)VasDim написа: [ -> ]Има ли възможност Vivacom TV GO да работи и с KODI 19.1?

Моето Коди само се обнови от 18 към 19 версия и ми прецака приложението. Пише, че не е съвместимо. Вариант за downgrade на Коди ще оправи ли нещата? Понеже имам и други приложения, мога ли да направя backup?
Относновсичко публикувано тук се краде от Телеграм.
Копират ажторите.Итъкват ,че е тяхно.
Мисля,че форума трябва да се затвори за да не могат групи от ТЕЛЕГРАМ да вадят пари на наша сметка.
Всичко до тук е копирано и се споделя от тяхно име !
Марто и други за това ли го правят. Да може някви клоуни от телеграм да взимат пари от тяхно име !

Предлагам форума да се закрие с цел след веременото му расзкриване от ГДБОП. И да стане само за потребители !!!
Дай линк до Телеграм групата да видим какво става там.
(16-05-2021, 13:37)x_wing написа: [ -> ]Относновсичко публикувано тук се краде от Телеграм.
Копират ажторите.Итъкват ,че е тяхно.
Мисля,че форума трябва да се затвори за да не могат групи от ТЕЛЕГРАМ да вадят пари на наша сметка.
Всичко до тук е копирано и се споделя от тяхно име !
Марто и други за това ли го правят. Да може някви клоуни от телеграм да взимат пари от тяхно име !

Предлагам форума да се закрие с цел след веременото му расзкриване от ГДБОП. И да стане само за потребители !!!

И на мен ми стана интересно! Дайте линк да видим.
(18-05-2021, 01:02)martinstz написа: [ -> ]
(16-05-2021, 13:37)x_wing написа: [ -> ]Относновсичко публикувано тук се краде от Телеграм.
Копират ажторите.Итъкват ,че е тяхно.
Мисля,че форума трябва да се затвори за да не могат групи от ТЕЛЕГРАМ да вадят пари на наша сметка.
Всичко до тук е копирано и се споделя от тяхно име !
Марто и други за това ли го правят. Да може някви клоуни от телеграм да взимат пари от тяхно име !

Предлагам форума да се закрие с цел след веременото му расзкриване от ГДБОП. И да стане само за потребители !!!

И на мен ми стана интересно! Дайте линк да видим.

Аз също съм да се закрие форума само за регистрирани и верифицирани потребители. Това обаче няма да спре хората в телеграм групите да се краде и да вадят пари.
(21-05-2021, 12:28)Fireblade написа: [ -> ]
(18-05-2021, 01:02)martinstz написа: [ -> ]
(16-05-2021, 13:37)x_wing написа: [ -> ]Относновсичко публикувано тук се краде от Телеграм.
Копират ажторите.Итъкват ,че е тяхно.
Мисля,че форума трябва да се затвори за да не могат групи от ТЕЛЕГРАМ да вадят пари на наша сметка.
Всичко до тук е копирано и се споделя от тяхно име !
Марто и други за това ли го правят. Да може някви клоуни от телеграм да взимат пари от тяхно име !

Предлагам форума да се закрие с цел след веременото му расзкриване от ГДБОП. И да стане само за потребители !!!

И на мен ми стана интересно! Дайте линк да видим.

Аз също съм да се закрие форума само за регистрирани и верифицирани потребители. Това обаче няма да спре хората в телеграм групите да се краде и да вадят пари.

В интерес на истината, намерих една група в Телеграм за Коди, но не останах с впечатление, че някой там иска да изкарва пари. Поне аз не видях такива постове. Повече ми прилича на помощна група. Може и да не е същата група. Просто само една българска намерих и за това поисках линк, да видя дали за същата иде реч.
Какво трябва да значи "верифициран" потребител?
(21-05-2021, 18:11)martinstz написа: [ -> ]
(21-05-2021, 12:28)Fireblade написа: [ -> ]
(18-05-2021, 01:02)martinstz написа: [ -> ]
(16-05-2021, 13:37)x_wing написа: [ -> ]Относновсичко публикувано тук се краде от Телеграм.
Копират ажторите.Итъкват ,че е тяхно.
Мисля,че форума трябва да се затвори за да не могат групи от ТЕЛЕГРАМ да вадят пари на наша сметка.
Всичко до тук е копирано и се споделя от тяхно име !
Марто и други за това ли го правят. Да може някви клоуни от телеграм да взимат пари от тяхно име !

Предлагам форума да се закрие с цел след веременото му расзкриване от ГДБОП. И да стане само за потребители !!!

И на мен ми стана интересно! Дайте линк да видим.

Аз също съм да се закрие форума само за регистрирани и верифицирани потребители. Това обаче няма да спре хората в телеграм групите да се краде и да вадят пари.

В интерес на истината, намерих една група в Телеграм за Коди, но не останах с впечатление, че някой там иска да изкарва пари. Поне аз не видях такива постове. Повече ми прилича на помощна група. Може и да не е същата група. Просто само една българска намерих и за това поисках линк, да видя дали за същата иде реч.

Не е тази група, и аз членувам в нея. Има групи за IPTV които срещу заплащане конфигурират боксове - обичайно Коди+BG Free TV, евентуално сталкер портал. И не са една и две.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27