Коди Фен Форум България

Пълна версия: Vivacom TV GO
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Ползвам TV BOX с андроид. Инсталирах добавката ТВ ГО на коди, настроих я и каналите се заредиха. Проблемът е че не всички искат да стартират - да речем бтв, планета и още 3-4 тръгват без проблем, а останалите канали като избереш иконката, за да тръгне започва едно мислене и замръзване на коди за около 30-40 сек и после отново можеш да движиш курсора, като каналът не се стартира.
Някакви идеи на какво може да се дължи ?
Добавката не работи под Kodi 19.0. Ще има ли обновление?

И все още никакъв отговор по въпроса със забиващите руски канали и Bulgaria On Air за който писах преди повече от година, никой ли друг няма подобни проблеми?
Моля ви направете нова версия, съвместима с Kodi 19 Matrix !
Добавката е страхотна, поздравления на създателите !!!
Има ли опция да се влиза с мобилен номер и потвърдителен код от СМС, както влизам на мобилното приложение, защото тук позволява само с имейл и парола за абонати на телевизията им а аз ползвам tv go от мобилен план с 15 лева бюджет за платени допълнителни услуги а мога да го гледам само на телефона.
И при мен ТВто се ъпдейтна до 19.0 и адона изчезна при миграцията.
Нареждам се и аз на опашката за чакащи
Smile
(02-03-2021, 17:49)Rooney7601 написа: [ -> ]Има ли опция да се влиза с мобилен номер и потвърдителен код от СМС, както влизам на мобилното приложение, защото тук позволява само с имейл и парола за абонати на телевизията им а аз ползвам tv go от мобилен план с 15 лева бюджет за платени допълнителни услуги а мога да го гледам само на телефона.

rooney, ако се логнеш с e-maila и мисля, че ти даваше да си избираш кой акаунт да ползваш - от телефона или от телевизията. Пробвай Smile
Новите програми на оператора се логват с телефонен номер и смс.
Новите абонати няма да може да гледате през преставката.
Това е така защото "Виваком" използва новото си приложение и е въпрос на време да спре старото.
Няма да имате 3-и устройства ! Само едно !
Здравейте! Искам да попитам как става вкарването на адона в PVR IPTV Simple Client или в TVHeadend? Не разбирам как да създам или откъде да немря този m3u файл. Също така някой канали не работят, например Discovery Network въпреки чеимам абонамент за всички.
(07-04-2021, 15:37)faktoreisho написа: [ -> ]...Искам да попитам как става...
И на теб здравей! Може да погледнеш в първия пост. По принцип в първите постове на темите описваме всичко, което трябва да се знае, за да не се загуби из многото следващи пуликации. Прегледай първите постове на всички други теми, които те интересуват.
Проблемът е че изчетох всичко тук, но не разбирам и не намирам посочената папка където трябва да се генерира този m3u файл. В папката userdata имам само RssFeeds.xml и iOS папка с sources.xml в нея.
Не разбирам как да генерирам този m3u файл за да мога да го вкарам в Simple Client IPTV PVR
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27