Коди Фен Форум България

Пълна версия: Vivacom TV GO
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(01-06-2020, 17:17)harry_gg написа: [ -> ]Мда, така е защото ЕПГ-то не се взима от официалното приложение на Виваком, а от други източници. Ще проверя кое липсва и ще се опитам да го добавя.

Знам, че е играчка и отделяне на време. Сърдечни благодарности!
Здравейте,по назад в темата имах проблем и се оправи чрез вас.Ползвам amazon fire stick,но от няколко дена през коди не мога да се логна в tvgo,дава ми грешка(неправилно име- парола).Пробвах всичко което ми дойде наум,деинсталирах и инсталирах наново tvgo,махнах всички устройства през сайта на виваком и пак ми дава грешка.Кодито е версия 17.6,какво може да се направи още за да работи нормално?Ползвам amazon stick-a събота и неделя като съм на село ,за да си гледам мачовете по диемите и макс спорта.Пробвах през браузер да се логна на амазона,но не става ,надявам се да има вариант с коди.Благодаря.
Здравейте, плъгина не работи при мен. имам 2 услуги една изтече и започва с GO.XXXXXX и новият който започва с моя номер, през браузъра работи позволява ми да избера с коя услуга да използвам но с този плъгин ми дава грешка. в лога на коди виждам че използва стария

"subscriberId":"GO.ХХХХХХ","subscriberTextUIBG":"GO.ХХХХХХ","statusTextBG":"Услугата Ви е прекратена. За да активирате VIVACOM TV GO, моля посетете офис на VIVACOM."},

пробвах ръчно в конфига да сменя
<setting id="subscriberId">ХХХХХХХ</setting>
с новия но при пускане автоматично презаписва със стария номер GO.

има ли някакво решение на този проблем ?
(05-09-2020, 19:45)bloodman написа: [ -> ]Здравейте, плъгина не работи при мен. имам 2 услуги една изтече и започва с GO.XXXXXX и новият който започва с моя номер, през браузъра работи позволява ми да избера с коя услуга да използвам но с този плъгин ми дава грешка. в лога на коди виждам че използва стария

"subscriberId":"GO.ХХХХХХ","subscriberTextUIBG":"GO.ХХХХХХ","statusTextBG":"Услугата Ви е прекратена. За да активирате VIVACOM TV GO, моля посетете офис на VIVACOM."}, 

пробвах ръчно в конфига да сменя
<setting id="subscriberId">ХХХХХХХ</setting>
с новия но при пускане автоматично презаписва със стария номер GO.

има ли някакво решение на този проблем ?
Здравей,

При мен беше същото. Две услуги, една (първата) от които ялова. 

Ето как може да се разреши проблема сравнително лесно:
1. Dowlnload на addona от тук: https://github.com/kodi1/kodi1.github.io...1.0.10.zip
2. След екстракт на зип-а намираш и отваряш в текстови редактор следния файл: plugin.video.vivatvgo\resources\lib\helper.py
3. На ред 96 и 97 подменяш [0] s [1] или като краен резултат получаваш: 

settings.checksum = res.json()[base64.b64decode("dml2YWNvbVN1YnNjcmliZXJz")][1]["checksum"]
settings.subscriberId = res.json()[base64.b64decode("dml2YWNvbVN1YnNjcmliZXJz")][1]["subscriberId"]

4. Save на helper.py + zip на разахивирания аддон.
5. Инсталиране на tvgo аддона в Коди от коригирания зип.
6. Премахваш опцията за автоматичен ъпдейт на аддона
7. Стартираш tvgo и след регистрация получаваш това което искаш :-)

Успех!
Е толкова ли лесно се променя броят абонати Smile Smile Smile
(01-11-2020, 19:10)Topper написа: [ -> ]Е толкова ли лесно се променя броят абонати Smile Smile Smile
 НЕ, така се избира втория профил (в масива от стойности) измежду наличните за този абонат. Казвам го, за да стане ясно на хората... Предполагам с ирония си написал горепосоченото  Cool
(01-11-2020, 21:20)Majide написа: [ -> ]
(01-11-2020, 19:10)Topper написа: [ -> ]Е толкова ли лесно се променя броят абонати Smile Smile Smile
 НЕ, така се избира втория профил (в масива от стойности) измежду наличните за този абонат. Казвам го, за да стане ясно на хората... Предполагам с ирония си написал горепосоченото  Cool
Да, защото обяснието го четох 2 пъти, за да го разбера веднага като видя кода Smile
Добавката е перфектна! Само едно работещо EPG да се намери за Vivacom и цена няма да има!
(09-12-2020, 00:36)Tasho2255 написа: [ -> ]Добавката е перфектна! Само едно работещо EPG да се намери за Vivacom и цена няма да има!
Пробвай това: https://github.com/harrygg/EPG/blob/mast...epg.xml.gz
(10-12-2020, 23:14)Hangman написа: [ -> ]
(09-12-2020, 00:36)Tasho2255 написа: [ -> ]Добавката е перфектна! Само едно работещо EPG да се намери за Vivacom и цена няма да има!
Пробвай това: https://github.com/harrygg/EPG/blob/mast...epg.xml.gz
 Благодаря много, но отново няма всички канали. Явно така ще е. Но нещо май и записите не работят в самата добавка. Иначе директно през плеъра бачкат. Утре ще го инсталирам на бокса като пристигне и ще видим как ще е.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27