Коди Фен Форум България

Пълна версия: Приставка MyOnVideo
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Приставка за гледане на видео по заявка от популярния ресурс myonvideo.  Поддържа гледане на Филми и сериали на живо и разглеждане по каталози. Препоръчително е използването на широколентова интернет връзка!

[Изображение: screenshot044.png]

Въпроси и отговори:

? При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?
-Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.

инсталирайте от тук или бг репото, инсталирайте и този скрипт
след като пуснете филма оторизирайте през https://olpair.com и филмът започва.
Тествано на коди версии 17 и 18


Направи всички разногледи, с толкова много разработки за кратко време се чуствам като дете в австрийска сладкарница, искам да опитам от всичко но нямам време.
БЛАГОДАРЯ ти за споделянето на твоите разработки с нас и за оргомният етнусиазъм който имаш.
ByJohnie, нали си даваш сметка, че като направиш много добавки, ще трябва после и да ги поддържаш Big Grin
Благодарности за всичко, което правиш и от мен!
 Ради бога, можете просить дальше, что хотите, раз исполняют ваши прихоти. Мы сольёмся, у меня нет слов, хоть посмеялся да настроениее себе поднял  Cool
А аз този не мога да направя а вие искате поддръжка Big Grin
Majide е майстора на такива добавки, BTW тази има доста общи елементи с неговата "7"
ЗАВЪРШЕНА!
Здравейте ByJohnie. Много ми харесва тази добавка. Има 1-2 дреболии които ако има как да се добавят /не знам дали е възможно де/ ще са много полезни за всички които я ползват.
Ако се добави търсене - примерно като съм на сериали , те са по азбучен ред, но стигам до "с" и други не се показват. А със сигурност има и други защото като съм на "последно добавени " има от цялата азбука заглавия.
Друго е че плеара не помни до къде съм спрял да гледам полсения път.
Благодаря
(06-04-2018, 12:33)toppako написа: [ -> ]Здравейте ByJohnie. Много ми харесва тази добавка. Има 1-2 дреболии които ако има как да се добавят /не знам дали е възможно де/ ще са много полезни за всички които я ползват.
Ако се добави търсене - примерно като съм на сериали , те са по азбучен ред, но стигам до "с" и други не се показват. А със сигурност има и други  защото като съм на "последно добавени "  има от цялата азбука заглавия.
Друго е че плеара не помни до къде съм спрял да гледам полсения път.
Благодаря
Търсенето ти е готово, плейърът няма как да помни какво си гледал последно или докъде си стигнал, това се дължи на сайтовете в които се съхраняват видеотата. Просто са временни само докато пуснеш даденото видео
Благодаря много за светкавичната реакция. Все още не виждам промените но предполагам че трябва да мине време. Забравих да спомена че съм с коди 16.1.
Страници: 1 2