Коди Фен Форум България

Пълна версия: Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Приставка за гледане на видео по заявка от популярния ресурс fusion.  Поддържа гледане на Филми  и разглеждане по каталози. Препоръчително е използването на широколентова интернет връзка!
Само за коди 18

[Изображение: screenshot_01.png]
Моля, не забравяйте да изберете точната система която използвате Windows, Linux или Android в противен случай приставката няма да работи за вас, а ако случайно объркате триете kodi/userdata/addon_data/наименование на добавката и наново.

? При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?
-Покажете ми log файла на Kodi за да се открие проблема.


За въпроси оставяме на Ваше разположение.
Добавката може да изтеглите от тук.

На въпрос:
 1. Приставката зарежда не дава грешка но не изкарва категории или заглавия
 1.1. Това е така защото прави конфликт с другата добавка за телевизия, което означава че сте вързан в системата а имате право само на една активна връзка, затова изключете добавката за телевизия, изчакайте търпеливо и стартирайте наново тази.
Johnie, поздравления! Няма ли как да тръгне на 17.x?
не за съжаление, все пак пробвай да избереш ос линукс или андроид
Опитах, но не става. Даже ръчно инсталирах pycryptodome и не иска....


Странно как на Linux тръгва на 17.5 , а на андроида не иска.
Явно ще се чака.
Още веднъж поздравления от мен Smile
ами линукса взема змията директно,а прозореца и човечето са недоразвити
Охххххх! Както гледам, май ще си наредя на компа Kodi 16-17-18 (не ми пречи с малко заигравки) пък кой адон къде тръгне! Johnie оценявам усилията ти за добавката,видях ква мъка е било нищо че не съм програмист! То вече се чудиш кое Kodi да ползваш! А май става се по бъгаво..... Wink
Работи добре, нещо свежо се появи в палитрата на Булшит Big Grin Ще ми бъде интерсно да видя колко страници ще стане тази тема и как ще се хваща змията през прозореца и с робота за Линукса е ясно   Tongue
Благодаря за споделянето и с нас  Cool

@ Hangman - пробвай с някакъв Елек от флашка, не е необходимо да си отваряш толкова работа.
Работи с Kodi 18 на Windows,да.
На Ubuntu 16.04 с Kodi 17.6 и с Kodi 16.1 работи. Wink
Преди добавката съм инсталирал това:
sudo apt-get install build-essential libgmp3-dev python-dev
sudo pip install pycryptodomex
sudo pip install pycryptodome
script.module.pycryptodome-master.zip ----> https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&...6JSSA1Fgnz

И накрая добавката, но вместо линукс слагам андроид, защото с линукс ми даваше грешка.
Аз се логнах но нищо няма празно Smile
Страници: 1 2