Коди Фен Форум България

Пълна версия: [Отхвърлена] Плейлист с български канали (.json)
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
(27-09-2018, 18:44)Compare написа: [ -> ]Добра идея ,ще питам и без това ще си удължавам договора евентуално.


P.S
Не е ли по хубаво да е променливо IP-то?

Понеже ползвам разни отдалечени връзки, за мен е по-добре да ми е статично. Иначе изпадам в твоята ситуация - да прекъсне тока и губя връзката. За това за мен е по-добре да е статичен. В твоя случай също. Иначе не е от значение Smile
Compare, питай доставчикът ти за DDNS запис. Булсатком със сигурност предлагат.
Дори при смяна на IP адреса няма да има проблем да си достъпиш мрежата.

В някои случаи по-добре е да ти е динамичен адресът. Мое мнение.
(28-09-2018, 10:20)ZZlatev написа: [ -> ]Compare, питай доставчикът ти за DDNS запис. Булсатком със сигурност предлагат.
Дори при смяна на IP адреса няма да има проблем да си достъпиш мрежата.

В някои случаи по-добре е да ти е динамичен адресът. Мое мнение.

На него проблемът му е друг. Направил си е листата от JSON-а да я ползва през Коди, но там се генерира един хаш, в който се взима предвид и външното му IP и като му се рестартира рутера, съответно този хаш става друг, откъдето пък не може да си гледа листата и трябва наново да хваща хашовете за всички канал и да ги променя в листата си. За това, в неговия случай, е по-добре да е със статично IP. Така няма да му се налага цялата тази играчка.
Да, конкретно за този случай, е желателно статичен адрес.
А може ли някой да ме ориентира каква е процедурата за "взимане" на линковете от плеъра.
Туториал, насока или нещо подобно, стъпка по стъпка.
Аз конкретно съм с статично айпи, така че нямам проблем да се сменя.
Затова искам да опитам. Ще си ги ползвам само аз от локалната мрежа .
Темата на @martinstz ето точно тук
#7
на 26-06-2018, 23:04
(21-10-2018, 15:07)mechiano написа: [ -> ]http://85.187.4.4/playlist0.m3u

От тук нататък въпроса е колко ще работи тази листа! Cool
та как се прави от json в м3U?
Страници: 1 2 3