Коди Фен Форум България

Пълна версия: HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
(11-11-2018, 17:27)Majide написа: [ -> ]
Ъпдейтни LE до последната версия 8.90.006, съдържаща Коди 18. Там Inputstream.Adaptive е актуален и при отваряне на първото видео през приставката за HBO GO, ще бъде инсталиран автоматично и Widewine DRM, също последната му версия. До началото на 2019г., когато излезе Коди 18 - стабилна версия, ще получите междувременно като актуализации 4 броя Release Candidate версии (по-стабилни от бета версии) на OpenELEC/LibreELEC/AlexELEC/CoreELEC. В случая не се притеснявайте от надписа alpha или beta, защото Коди 18 е в пъти по-стабилен от 17-та верс
Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
(11-11-2018, 17:54)miro написа: [ -> ]Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
Вписването през всеки български оператор, става чрез уникален идентификатор, като например 29c994ca-48bc-4b19-a0e7-44a25b51b241 за А1. Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.
(11-11-2018, 20:22)Majide написа: [ -> ]
(11-11-2018, 17:54)miro написа: [ -> ]Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
Вписването през всеки български оператор, става чрез уникален идентификатор, като например 29c994ca-48bc-4b19-a0e7-44a25b51b241 за А1. Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
(11-11-2018, 21:15)miro написа: [ -> ]
(11-11-2018, 20:22)Majide написа: [ -> ]...Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
И как точно ме насочихте с отговорът си? Казахте ми каква точно е тази карта (не ми показвайте неин скрийншот - не е безопасно); казахте ми с нея къде точно сте платили въпросната услуга на HBO - в сайта за ел. банкиране на някоя банка ли или кварталният мол Huh
(11-11-2018, 21:32)Majide написа: [ -> ]
(11-11-2018, 21:15)miro написа: [ -> ]
(11-11-2018, 20:22)Majide написа: [ -> ]...Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
И как точно ме насочихте с отговорът си? Казахте ми каква точно е тази карта (не ми показвайте неин скрийншот - не е безопасно); казахте ми с нея къде точно сте платили въпросната услуга на HBO - в сайта за ел. банкиране на някоя банка ли или кварталният мол Huh
MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
(11-11-2018, 21:42)miro написа: [ -> ]MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
Значи от падащото меню за избор на оператор (в настройките на добавката) трябва да посочите HBO Bulgaria, но... както вече е дискутирано назад в тази форумна тема, засега влизането с директен HBO GO абонамент не работи в добавката за Коди. Спокойно обаче можете да си използвате официалното приложение за вашата платформа (Android, Windows...)
(11-11-2018, 21:47)Majide написа: [ -> ]
(11-11-2018, 21:42)miro написа: [ -> ]MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
Значи от падащото меню за избор на оператор (в настройките на добавката) трябва да посочите HBO Bulgaria, но... както вече е дискутирано назад в тази форумна тема, засега влизането с директен HBO GO абонамент не работи в добавката за Коди. Спокойно обаче можете да си използвате официалното приложение за вашата платформа (Android, Windows...)

ОК, благодаря
Българския Kodi addon за HBO GO явно е сполучлив и работи добре, защото са решили да го форкнат колегите от Полша, Унгария, а скоро и от Чехия  Cool   След шопинг вълната в края на тази година, покрай празниците ще имам свободно време и ще се опитам да имплементирам  вписването на директни HBO GO абонаменти, направени през техния сайт, а не косвено през оператор. Не обещавам нищо, защото не съм успял да го измисля до момента и ще имам нужда от помощта на заинтересовани колеги програмисти - пишете ми на ЛС ако имате идеи.

П.С: Уау, това беше адски бързо. Благодарности на otava5 и c0d34fun за подсказката. Освен вписването през HBO Bulgaria съм добавил и Telenor Promo на мястото на Blizoo (слава богу вече много далеч в дебрите на спомените ни)  Wink   Ако забележите нещо странно или не както трябва, знаете какво да правите.
Като прегледах обновеното андроид приложение, видях, че има родителски контрол, способен да ограничава (децата) до KIDS категорията и нищо друго освен нея. Мога и аз да направя такава функционалност, ако кажете, че искате разбира се. Не е нужно да отговаряте на този пост, освен ако нямате коментар или забележка. Моля гласувайте в пуснатата анкета по темата, стига да искате да покажете отношение по въпроса.
Нека всичко да е като оригинала.Не се знае на човек кога може да му потрябва
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43