Коди Фен Форум България

Пълна версия: amlocig s912 - low brightness
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Здравейте! Някой имал ли е подобен проблем? Филмите в Kodi са тъмни, а някои тъмни сцени направо не се вижда нищо...
Най-вероятно е от някоя "скрита" опция на телевизора.
В самото Kodi, след отваряне на даден филм, отиди на иконата за видео-настройки в конкретния скин (който ползваш) и увеличи яркостта на повече от 50% (по подразбиране). Ако си доволен от резултата, пак от същото място, най-отдолу има опция "направи настройките стандарт". Избереш ли я, ще се запишат всички настройки в този прозорец по подразбиране за отваряните видеа.
Да, опитах първо от там, но не се променя абсолютно нищо, ама нищо. Все едно не съм променял нищо...

Иначе, няма как да е от телевизора, защото на други плеъри не го прави. На други приложения също не го прави. На друг stb също не го прави.
Златев!!
Това на Андроида или на Libreelec се получава?
На Android. Него използвам на този етап. Странното е, че при Kodi го прави този проблем. Вярно е, че UI си му е тъмен, но при видеата....
(24-07-2017, 00:07)ZZlatev написа: [ -> ]Иначе, няма как да е от телевизора, защото на други плеъри не го прави.

На същия HDMI вход ли? Не знам с какъв телевизор си, но при Сони имаше една настройка (нещо свързано с "черното"), при която се получваше така.
HDMI входа е един на телевизора. Няма смисъл да коментираме настройките на телевизора, наистина. Нещо от stb-то е.
Какъв се оказа в крайна сметка проблема? И какъв е бокса, ако не е тайна?
Beelink gt1. S912
Не знам дали на други боксове го има този проблем д този процесор,но конкретно на моят го има.
Има известно подобрение. Качих някакво видео в mp4 формат и в настройките за boot позволих видео при boot. Може да се каже, че се промени малко.
Страници: 1 2