Коди Фен Форум България

Пълна версия: Кой облик (skin) за Коди използвате?
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Кой облик (skin) за Коди използвате? Може също да споделите защо? Какви предимства има и т.н.

Възможни са повече от един отговор.
Aeon Nox Silvo - според мен предлага най-много възможности за персонализиране, както на стартовия екран, така и на списъците с файлове.
[Изображение: screenshot001.png]

[Изображение: screenshot003.png]

[Изображение: screenshot011.png]

[Изображение: screenshot012.png]
На мен Mimic най-много ми харесва.
Eminence 2.0 - от всички, които съм пробвал, тази заедно с Arctic: Zephyr са най-изчистените и най-настроеваеми. Сам си определяш, какви менюта да имаш и какви подменюта към тях. Можеш да си зададеш твой си фон, както и за всяко меню да зададеш отделен фон. Както и можеш да си сменяш иконите на менютата. Много опции има, който има интерес, нека изпробва. Аз много го харесвам този скин Smile (гласувах за Eminence, защото не видях 2.0 версия, но предполагам, че е едно и също Smile )
Още един глас за Eminence 2.0, много компактна тема. Началния екран е добре подреден поради което е лесна за навигация. Ползвам е повече от година и постоянно я обновяват и подобряват.
И аз гласувам за Eminence 2.0 прилича малко на LG OS и също е много гъвкава на промени
Eminence 2.0 MOD, една идея над стандартния eminence и авторът е много услужлив и помага при нужда ... освен това е балканско творение (от Сърбия) Smile
От къде ги инсталирате? Аз на тв имам 5 6 скина, няма ги тия, за които говорите

Намерих Eminance но не виждам версия 2
Някой може ли да помогне със съвет как да увелича малко размера на шрифта на Eminence . Може би се редактира някой файл, не знам кой обаче.
След няма и месец разцъкване по Кодито съм се спрял на Confluence, за сега.