Коди Фен Форум България

Пълна версия: kodi 17
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Сигурно ви е писнало да повтаряте едно и също нещо....ама не  мога да се оправя с тази версия Коди 17(изтеглена от сайта на Коди).Не мога да си инсталирам Fusiona(Bulsatkom) и това си е.Стигам до система-добавки и не намирам инсталиране на zip фаил....ако  някой може нека помага
[Изображение: kodi3.png]

[Изображение: kodi2.png]

[Изображение: kodi1.png]
(29-03-2017, 22:20)deni76 написа: [ -> ]Сигурно ви е писнало да повтаряте едно и също нещо....ама не  мога да се оправя с тази версия Коди 17(изтеглена от сайта на Коди).Не мога да си инсталирам Fusiona(Bulsatkom) и това си е.Стигам до система-добавки и не намирам инсталиране на zip фаил....ако  някой може нека помага

Още като щракнеш на Добавки на началния екран, горе вляво ще видиш иконка, като разтворен кашон. Щракни на нея и ще отидеш на инсталирането и управлението на Добавките.
най-после го намерих...дръпнах си архива,но сега не ми излиза Fusion Tv за да го инсталирам,а някаква Bravia kontrol
Виж в Services, а не в Programs
И сигурен ли се, че искаш да инсталираш тази добавка, на която и трябва tvheadend сървър за да работи, а не Bscfusion fork?
гледайки един клип направих всичко и тръгнаха каналите....но са само 9
Виж темата за съответната добавка и ще намериш отговора
(30-03-2017, 23:44)lambreto написа: [ -> ]Виж темата за съответната добавка и ще намериш отговора

тази която е 108 страници ли ?
(03-16-2017, 04:21 pm)rosen8012 написа: Променен е реда https://test.iptv.bulsat.com/iptv.php на https://test.iptv.bulsat.com/televizia.php

Във файл bsc.py
(31-03-2017, 02:43)deni76 написа: [ -> ]
(30-03-2017, 23:44)lambreto написа: [ -> ]Виж темата за съответната добавка и ще намериш отговора

тази която е 108 страници ли ?

Темата за Bscfusion Fork. Там има две добавки, които си работят без проблеми - bscfusion fork и bsfusion OLD. Аз лично ползвам втората, но имам инсталирана и 1-вата и двете си работят.