Коди Фен Форум България

Пълна версия: Телевизия и филми 4К
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Akatraz, не ме подценявай толкова единият от домашните ми любимци който до преди година трудно говореше български живее и работи в България той е тясно специализиран в този сектор. Българският му работодател му предложи по-голяма заплата от тази в USA... неговият колега (Англичанин) се прибира обратно на всеки 2 седмици (не всичко в България е 3-то качество, а данъците са нищожно ниски )....  За него купона там е безкраен евтина бира, девойки на корем ..... - няма никакво желание да се връща обратно, дори и български документи си е извадил  Cool
Защо просто не напишете кой оператор коя телевизия излъчва в 4к и да се реши спора. Дори и да е тестово.
Някаква тайна ли е не разбирам?
Булсат бяха пуснали временно един тестов канал миналата година на тяхната IPTV платформа където излъчваха геймплей на някаква игра, за друго не съм чувал.
[Изображение: 9069153H.jpg]

[Изображение: 9069154N.jpg]

[Изображение: 9069155C.jpg]

Това са мойте 4К канала, има и още един но той в момента не работи
Квартален доставчик, не знам от къде взима стримовете , но качеството е осезаемо
Явно с bobybc живеем близо един до друг. При мен са същите канали. Само дето нямам телевизор за тая цел.
Как така ви ги предоставя без лично разрешение от диспечера на всички български форуми § плейлисти Cool

И двата канала са за свободна консумация (не са кодирани) свалят ги от 42Е и 13Е, явно вашият доствчик не е "cheap gay" и си уважава клиентите. Дано да се появят повече доствчици като него в България.
(17-03-2017, 00:44)bobybc написа: [ -> ][Изображение: 9069153H.jpg]

[Изображение: 9069154N.jpg]

[Изображение: 9069155C.jpg]

Това са мойте 4К канала, има и още един но той в момента не работи
Квартален доставчик, не знам от къде взима стримовете , но качеството е осезаемо

защо не може да се кликне на снимките?
Защото хоста (http://prikachi.com) е down и не се зарежда от цял свят. Трябва да се качат наново скрийншотовете на друг image hosting, желателно с поддръжка на TLS.
Страници: 1 2 3