Коди Фен Форум България

Пълна версия: Спиране на Булсата след ъпдейт
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Здравейте,
  Наскоро ми се явява следния проблем при стартиране на Коди и съответно на Булсат. Коди-то прави някакво обновление, вероятно не съм му спрял ъпдейтите, а и незнам как, след което каналите на Булсата се визуализират, но не работят. Когато пусна да се ъпдейтне старото репо 2.0.0 свалено в началото на годината тогава стартират. Явно има някаква промяна в новите ъпдейти която трябва да корегирам лъчно или да ги спра, но незнам как да го сторя. Става дума за устройства под Андроид.
   Ще бъда благодарен, ако някой ми даде идея в тази посока.
Здравей!
Махаш всичко и теглиш тази версия - https://www.dropbox.com/s/e4nslasml6kipi...n.zip?dl=0
В addon.xml променяш версията на 9.9.99

Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Fusion TV" version="9.9.99" provider-name="kodi1">
Забраняваш на добавката да се ъпдейтва автоматично.
(31-10-2016, 23:38)ZZlatev написа: [ -> ]Здравей!
Махаш всичко и теглиш тази версия - https://www.dropbox.com/s/e4nslasml6kipi...n.zip?dl=0
В addon.xml променяш версията на 9.9.99

Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Fusion TV" version="9.9.99" provider-name="kodi1">
Забраняваш на добавката да се ъпдейтва автоматично.

Горната добавка ще инсталирам като зип-файл от добавки след като премахна съществуващата предполагам. Не ми стана ясно обаче къде трябва да влезна, че да сменя версията на адона и как да спра автоматичното обновление след това. Предварително благодаря за ценната информация.
Прочети темата plugin.service.bscfusion - версия "Р" за да си отговориш на въпросите.
(01-11-2016, 15:48)Alkatrazbg написа: [ -> ]Прочети темата  plugin.service.bscfusion - версия "Р" за да си отговориш на въпросите.
А за новите настройки упътване стъпка по стъпка като за стариия вариянт ще споделите ли нещо
Аз не я ползвам и няма как да споделя настройки.
(01-11-2016, 15:42)ROBERT написа: [ -> ]
(31-10-2016, 23:38)ZZlatev написа: [ -> ]Здравей!
Махаш всичко и теглиш тази версия - https://www.dropbox.com/s/e4nslasml6kipi...n.zip?dl=0
В addon.xml променяш версията на 9.9.99

Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Fusion TV" version="9.9.99" provider-name="kodi1">
Забраняваш на добавката да се ъпдейтва автоматично.

Горната добавка ще инсталирам като зип-файл от добавки след като премахна съществуващата предполагам. Не ми стана ясно обаче къде трябва да влезна, че да сменя версията на адона и как да спра автоматичното обновление след това. Предварително благодаря за ценната информация.

(31-10-2016, 10:54)ROBERT написа: [ -> ]Здравейте,
  Наскоро ми се явява следния проблем при стартиране на Коди и съответно на Булсат. Коди-то прави някакво обновление, вероятно не съм му спрял ъпдейтите, а и незнам как, след което каналите на Булсата се визуализират, но не работят. Когато пусна да се ъпдейтне старото репо 2.0.0 свалено в началото на годината тогава стартират. Явно има някаква промяна в новите ъпдейти която трябва да корегирам лъчно или да ги спра, но незнам как да го сторя. Става дума за устройства под Андроид.
   Ще бъда благодарен, ако някой ми даде идея в тази посока.

При мен е същия проблем от 1-2 седмици, даже и да направиш версията на 9.9.99 според мен това няма да ти помогне, а изключиш ли добавката да се ъпдейтва автоматично даже и да ти отваря каналите но ще ти прекъсва и няма да можеш да гледаш.... поне така е при мен, а тя е направена според мен да работи само след логин и ъпдейт. Когато искам да гледам "златния" булсат правя деинсалация на фужъна и инсталация от цип и работи без проблем до 10 часа, защото след това си прави сама актуализация. Тва е, плащаш и не работи, или ако успееш с някакви трикчета да го направиш да работи... значи си герой.
Дичо нищо от това което си написал не отговаря на истината . Сигурно пише на Френски   и е мега сложно  да разархивираш добавката и да смениш  няколко цифри  във един XML файл. Много ми е  интересно  как ще обновиш добавка  която   е със сменена версия . Ти явно имаш друг проблем за който и думичка не обелваш  и обвиняваш   добавката.
Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Di4o Hakera Bulsat TV" version="9.9.99" provider-name="Di4o_Hakera">
 Когато обновиш  добавката ей така преправена   ми се обади да те почерпя. Да ти подскажа една строго секретна тайна Smile Добавката проверява в хранилището дали има нова версия и ако инсталираната от теб версия не съвпада ни по име ни по номер ще се обнови когато върбата роди круши.
Затова сменя името на версията но не с 9.9.9.9 или там както е написано в по-горен пост а с "0.0.2p" като в този случай замества буквата "о" с "p" т.е верията на добавката. И според хранилищетото той вече ползва новата добавка и не му е нужен ъпдейт.
(01-11-2016, 19:54)Alkatrazbg написа: [ -> ]Дичо нищо от това което си написал не отговаря на истината . Сигурно пише на Френски   и е мега сложно  да разархивираш добавката и да смениш  няколко цифри  във един XML файл. Много ми е  интересно  как ще обновиш добавка  която   е със сменена версия . Ти явно имаш друг проблем за който и думичка не обелваш  и обвиняваш   добавката.
Код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.program.bscfusion" name="Di4o Hakera Bulsat TV" version="9.9.99" provider-name="Di4o_Hakera">
 Когато обновиш  добавката ей така преправена   ми се обади да те почерпя. Да ти подскажа една  строго секретна  тайна Smile Добавката проверява в хранилището  дали има нова версия и ако  инсталираната  от теб версия не съвпада  ни по име ни по номер  ще се обнови  когато върбата роди круши.

Вместо да се правиш на безпогрешен програмист на python "и да нападаш без никакво основание", помогни на ROBERT да си гледа платената телевизия и не толерирай подобни 99999!
За смяна на версията от 0.0.2o към 9.9.99 да те успокоя си наистина прав!!! Но всичко друго си е самата истина. Добавката на фужъна от близо две седмици се премести в services и отогава почнаха проблемите, а къде ,какво и защо е така не искам да гадая да не засегна някой тук. Както беше писал някой тук в форума... тя вината не е никога "там" при тези които правят и предлагат, а винаги при "тези" които консумират. Big Grin Big Grin 
И не си мисли че само ти разбираш от компютри, такива като мен некадърници са ходили 3г. на училище  и държали изпити в/у компа... та успокой малко топката. Как беше... Като не можеш или не искаш да помогнеш на някой поне не му пречи и не го бъркай.
Страници: 1 2 3