Коди Фен Форум България

Пълна версия: Как да настроите дистанционното на Андроид бокс за вашият телевизор
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7
По скоро липса на пунктуация, от колкото личните местоимения. Нещо срещано из форумите и Интернет пространството. Нещо, което и двамата не спазвате и за тва не се разбирате Big Grin
То да е само пунктоация...трябва преводач от бАлгарски ?
(10-04-2018, 09:27)Topper написа: [ -> ]То да е само пунктоация...трябва преводач от бАлгарски ?
Какво не ви е ясно  Huh
Къде разбра за това дистанционно, че ми породи любопитство? Smile
Аз преди време си купих от другите им дистанционни, които приличат на старите, но имат няколко допълнителни бутона, но с времето свикнах с новите и сега тези, дето ги купих, останаха за игра на децата! Интересно ми е, какви са тези "нови" дистанционни и да не да са тези, които аз бях купил.
В офиса им ми казаха че е за иптв бокса и .
(10-04-2018, 12:56)paco112 написа: [ -> ]В офиса им ми казаха че е за иптв бокса и .

Ок. Благодаря! 
П.П. Мисля, че хванах откъде стана полемиката! Явно вместо буквата М клавиатурата ти изписва точка и вместо да стане "им", става "и.". Та от там тръгна цялата драма с предишните постове.
Мда, и дистанциоНо, и "им-ми" и те станаха много неразбoриите Big Grin
А бе има ли ви нещо хора....../ОТ КОЙТО ЗАВИСИ ИСКАМ ДА МИ БЪДЕ ИСТРИТ ПРОФИЛА/.
Пич, не се сдухвай! Опитай се да пишеш по-разбираемо, за да може да ти се помогне адекватно. Няма нужда да си триеш профила.
Пак питам към кои да се обърна да  изтрие профила.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7