Коди Фен Форум България

Пълна версия: Проблем с Kodi за AppleTV
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте, 

Имам Apple Tv 4K на което имам инсталирано kodi 19 през https://www.koditvbox.tv/ с платен абонамент. И понеже съм тотален аматьор с тези работи въпроса ми е следния: Има ли някой (за предпочитане в София) който да инсталира всички тези добавки (филми телевизия) приложения и т.н. срещу заплащане разбира се. 
Бих бил благодарен за контакти. Плащам като арабин  Big Grin
Благодаря
Поздрави
На драго сърце бих Ви помогнал, но за съжаление не знам, кога ще имам път към София!
Дано има софиянци във форума, които да откликнат!
Успех!
(15-06-2023, 00:34)martinstz написа: [ -> ]На драго сърце бих Ви помогнал, но за съжаление не знам, кога ще имам път към София!
Дано има софиянци във форума, които да откликнат!
Успех!

По принцип нямам никакъв проблем да го изпратя. Може ли някакъв контакт за да не спамим тук.

Благодаря!
Здравейте , и аз срещам затруднение с инсталацията на mac mini . Ако може някой да помогне , ще се почерпя много ! Smile
It seems there's an issue with Kodi on AppleTV. This could be due to compatibility issues or a glitch in the app itself. Have you tried reinstalling or checking for updates? Hopefully, a solution surfaces soon!
PM kisan status