Коди Фен Форум България

Пълна версия: Копиране на Favourites.xml
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте. Ползвам една добавка. Разработчиците не я подържат вече, но тя си работи. Единствено не може да генерира листите със стриймовете. Но пък аз в любими съм си изкарал връзка и от там стартирам стрийма. По погрешка обаче премахнах един от листата. Отворих през файл мениджъра на коди въпросния файл текстово, но не го виждам изцяло. Мисля, че мога ръчно да си вкарам връзката през компютър с програма за текстова обработка по простата причина, че виждам как и останалите са изписани, а и знам url, откъдето зарежда. Та въпроът ми е как мога да копирам въпросния файл от коди през файл мениджъра на програмата на флашка, че да мога да си го редактирам ръчно...Стримът на видеото си го изкарах и от добавката Super Favourites, но пък там, докато зареждам, върви по бавно. Като цяло този аддон не ми харесва, защото при генериране връща на главното меню. Тоест, за да генерираш друг файл от добавката трябва отнво да влезеш в нея, което са си няколко клика. Благодаря предварително ! В допълнение да кажа, че и през апп-ове на телевизора не мога да достигна въпросния файл. Само през файл мениджъра на коди стигам до него, но пък не успявам да го копирам на флашката успешно...
Някой може ли да помогне как мога да си прехвърля Favourites.xml на друго коди на друго устройство? Чрез копиране на файла от файловия мениджър на програмата на usb flash или на паметта на телвизора не ми позволява. Пробвах и ръчно чрез друга апликация да видя къде е разположено коди-то на Андроида,но не го открих...