Коди Фен Форум България

Пълна версия: Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(10-10-2017, 16:08)Mangasora написа: [ -> ]Да точно под опцията за шрифта.Мащабирането влияе както на интерфейса така и на шрифта.Не съм си играл да намалявам повече мащаба, но и не е нужно - повечето описания рядко надвишават 4 реда.
Може би се влияе и от скина - аз съм със стандартния.

А шрифта сменяш ли го или само мащабирането?
И аз тествам със стандартния скин, но не ми се променя визуализацията на редовете.

П.П. Получи се! Тествал съм го на малък прозорец. Като го направих на цял екран и се получи ефекта!
Благодарско!
Здравейте!

Имам чувството, че добавката не работи както трябва със subs.sab.bz. Вече при няколко сериала забелязвам, че има субтитри в сайта, а добавката не ги намира. Примерно за сериала The Punisher има субтитри за всички епизоди, но добавката не намира за нито един. Много бих бил благодарен, ако може да се оправи проблема!

Благодаря предварително!
Здравейте, използвам SPMC, но от половин месец насам вече не намирам субтитри с добавката subsunacs/subsab, дава ми някаква грешка. При опит за преинсталиране на добавката вече ми изписва, че е несъвместима с програмата ми. Мога ли да поправя това по някакъв начин или да се ориентирам към ползване на реалното Коди. Мои приятели ми казаха, че проблема го няма при тях.
Каква точно грешка ти дава?
Ето това е съобщението. Продължава с ...could not... и изчезва.

[Изображение: IMG_20171219_212426.jpg]
с лог файл ще се разберат кое от всички е
Код:
<import addon="xbmc.python" version="2.1.0"/>
   <import addon="script.module.beautifulsoup4" version="4.3.2"/>
   <import addon="script.module.requests" version="1.1.0"/>
   <import addon="script.module.html5lib" version="0.999.0" optional="false"/>
   <import addon="script.module.simplejson" version="3.3.0"/>
Как да кача лог? Извинявам се, но тепърва навлизам в разучаването на програмата.
Иначе ми излизаше грешка с beautifulsoup4...
Виж дали е тази версия може и по горна да е script.module.beautifulsoup4" version="4.3.2"
Да, точно тази версия е.
я пробвай да свалиш по нова http://kodi-addons.club/addon/script.mod...oup4/4.5.3
о извинявай не е от това проблема проблема ти е от версията на питон в грешката си го пише по горе в картинката xbmc.python" version="2.1.0" тук ти е проблемът, обнови си това spmc с по нова версия и ще стане
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22