Коди Фен Форум България

Пълна версия: Помощ !Elementum still starting up
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте на всички , сравнително нов съм с използването на коди , но до сега вече го инсталирах на няколко устройства и никога съм нямал проблем с repo , но скоро си взех Sony A80J Google Tv и правя всичко както винаги и постоянно ми излиза грешка на добавката Elementum като ми пише “Looks like elementum still starting up , give it few seconds “ . Пробвах какво ли не и нищо не помага . Може ли помощ и съвет ако някой е имал същия проблем
(29-03-2022, 14:57)zhekovbs написа: [ -> ]Здравейте на всички , сравнително нов съм с използването на коди , но до сега вече го инсталирах на няколко устройства и никога съм нямал проблем с repo , но скоро си взех Sony A80J Google Tv и правя всичко както винаги и постоянно ми излиза грешка на добавката Elementum като ми пише “Looks like elementum still starting up , give it few seconds “ . Пробвах какво ли не и нищо не помага . Може ли помощ и съвет ако някой е имал същия проблем

Елементум и малко изнасилване на телевизора, точно това и казва - не е могъл да стартира и трябва да изчакаш. Бързодействие, скорост на четене, може би и свободна памет ... предположения. Какво искаш да правиш с него, има други алтернативи.
(29-03-2022, 14:57)zhekovbs написа: [ -> ]Здравейте на всички , сравнително нов съм с използването на коди , но до сега вече го инсталирах на няколко устройства и никога съм нямал проблем с repo , но скоро си взех Sony A80J Google Tv и правя всичко както винаги и постоянно ми излиза грешка на добавката Elementum като ми пише “Looks like elementum still starting up , give it few seconds “ . Пробвах какво ли не и нищо не помага . Може ли помощ и съвет ако някой е имал същия проблем

Здравей!
1. Виж дали си сложил отметки в Коди в Settings - Services - Control - двете отметки в секция Application control.
2. Виж коя версия е Андроида на ТВ-то. Ако е по-голяма от 9-та, трябва да погледнеш тук: https://kodibg.org/forum/thread-1479-pos...l#pid20400
3. Пробвай наново да инсталираш Елементум, като го деинсталираш напълно или пробвай да направиш действията описани тук: https://kodibg.org/forum/thread-1479-pos...l#pid20664
Днес ще като се прибера ще пробвам сайтовете които сте посочили и пе пиша допълнително . Принципно съм технически грамотен и до сега никога съм нямал такива проблеми и сега направо съм шах ?
(29-03-2022, 18:15)zhekovbs написа: [ -> ]Днес ще като се прибера ще пробвам сайтовете които сте посочили и пе пиша допълнително . Принципно съм технически грамотен и до сега никога съм нямал такива проблеми и сега направо съм шах ?

То това не са сайтове, а неща, писани по подобни проблеми, във форума. Просто съм сложил линкове към постовете Smile Дано някое сработи!
Аз имам подобен проблем на windows10 стартира само някои стриймове, други излиза картина за секунда и крашва кодито.
(25-04-2022, 17:43)hackon написа: [ -> ]Аз имам подобен проблем на windows10 стартира само някои стриймове, други излиза картина за секунда и крашва кодито.

По всяка вероятност е локален при Вас проблем. Най-лесно е да преинсталирате Елементум или направо Коди и да пробвате начисто.