Коди Фен Форум България

Пълна версия: Видео добавка: BTV+
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(23-02-2023, 20:23)Majide написа: [ -> ]
(23-02-2023, 14:16)cosera написа: [ -> ]Добавката пак не работи.Не ми отваря никакви предавания.Някой знае ли как да се опеави?       
Благодаря!!!
 Пускам ъпдейт на моят вариант. Актуализирай или от папката в Mega - ръчно или ако използваш хранилището ми, рестартирай Коди и ще се актуализира сама.

С твоята добавка съм,но пак няма предавания.След актуализация папките са празни.Не знам,защо се получава така.Ако имате идеи !!!
(27-02-2023, 17:15)cosera написа: [ -> ]С твоята добавка съм,но пак няма предавания.След актуализация папките са празни.Не знам,защо се получава така.Ако имате идеи !!!
Провери дали не си с Коди Матрикс. Това ми хранилище е замразено с излизането на Коди Нексус и няма да добавям никакви актуализации в него. Ако си обновил ръчно, увери се, че версията на добавката е 0.20.0.2.
Да. На 19.0.2 не работи с Матрицата - 19.3. Седем при зареждане на файл със субтитри и след това при пускане на нов друг филлм зарежда субтитрите на първия на практика. Това е при версия 0.19.2.7, ако се не лъжа.

Модерирано: Да смесвате мнения за различни Коди добавки в едно и също изречение е меко казано объркващо. Моля използвайте глаголи само по отношение на подлога, по-възможност в прости изречения и с пунктоация! Пишете за конкретните добавки в техните теми, а не в чужди. Благодарим предварително.

едит: Вземам си бележка. Вие пък мешате понятия от частите на речта и частите на изречението. Smile
Здравейте, от известно време видеата тръгват и след минута две излиза буфер 100% и зависва. Пробвах на различни устройства ! NEXUS BTV+ 0.20.0.2.
(05-03-2023, 11:29)smokey2750 написа: [ -> ]Здравейте, от известно време видеата тръгват и след минута две излиза буфер 100% и зависва. Пробвах на различни устройства ! NEXUS  BTV+ 0.20.0.2.

Доста хора им използват платформата вече, а тя не е scale-ната за такъв трафик и реално Коди потребителите също са "виновни" до някъде Smile
(15-03-2023, 17:26)Fireblade написа: [ -> ]
(05-03-2023, 11:29)smokey2750 написа: [ -> ]Здравейте, от известно време видеата тръгват и след минута две излиза буфер 100% и зависва. Пробвах на различни устройства ! NEXUS  BTV+ 0.20.0.2.

Доста хора им използват платформата вече, а тя не е scale-ната за такъв трафик и реално Коди потребителите също са "виновни" до някъде Smile
Дали ползваме internet browser или еднжинът на Kodi за гледане на видеата от сайтовете е все тая. Натоварването при видео хостингите си е все същото, защото хората си ползват един интернет доставчик както на компютъра, така и на умния телевизор (т.е. bandwitch-a ще е идентичен).
(15-03-2023, 18:50)Majide написа: [ -> ]
(15-03-2023, 17:26)Fireblade написа: [ -> ]
(05-03-2023, 11:29)smokey2750 написа: [ -> ]Здравейте, от известно време видеата тръгват и след минута две излиза буфер 100% и зависва. Пробвах на различни устройства ! NEXUS  BTV+ 0.20.0.2.

Доста хора им използват платформата вече, а тя не е scale-ната за такъв трафик и реално Коди потребителите също са "виновни" до някъде Smile
Дали ползваме internet browser или еднжинът на Kodi за гледане на видеата от сайтовете е все тая. Натоварването при видео хостингите си е все същото, защото хората си ползват един интернет доставчик както на компютъра, така и на умния телевизор (т.е. bandwitch-a ще е идентичен).
Безспорен факт, но достъпността на хора предвид факта, че няма реклами през Kodi. Допринася за доста по-голяма гледаемост и лично аз дори нямам идея как им изглежда сайта през browser Smile
Може ли да попитам в предавания,защо няма нито едно предаване,само заглавия.
(21-04-2023, 23:12)Zvez написа: [ -> ]Може ли да попитам в предавания,защо няма нито едно предаване,само заглавия.
 Защото има промяна в уебсайта на услугата. На моята версия съм публикувал поправка чрез ъпдейт в хранилището на Majide и папката за ръчни актуализации в Mega. Ако ползвате варианта на harry_gg изчакайте и той да пусне актуализация.
Много благодарности !
Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10