Коди Фен Форум България

Пълна версия: Коди проблем с бг телевизия
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте имам проблем с телевизията от 2 седмици всяка телевизия която пусна връща 30-40 секунди назад и продължава пак и това се случва постоянно с коди 18.8 съм и добавка на martin bg addons.Пробвах и с сръбската и пак същото.
(13-09-2020, 11:45)Punki написа: [ -> ]Здравейте имам проблем с телевизията от 2 седмици всяка телевизия която пусна връща 30-40 секунди назад и продължава пак и това се случва постоянно с коди 18.8  съм и добавка на martin bg addons.Пробвах и с сръбската и пак същото.
Ами явно са им такива стриймовете на източниците, откъдето добавките ги извличат.
От 3 години ги ползвам никога не е имало такова нещо и то с всички канали се случва пускаш гледаш 1 мин връща 30-40 сек после нормално 1-2 мин и пак връща назад няколко кадъра
(15-09-2020, 00:45)Punki написа: [ -> ]От 3 години ги ползвам никога не е имало такова нещо и то с всички канали се случва пускаш гледаш 1 мин връща 30-40 сек после нормално 1-2 мин и пак връща назад няколко кадъра
в добавката е вкарана листа с абонамент за 1 човек а го гледат хиляди за това се получава така,за да върви нормално трябва всички да се откажат и само ти да гледаш което нема да се случи никога.