Коди Фен Форум България

Пълна версия: проблем с Seirsanduk addon - работи на едно устройство, но на друго не
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Здравейте,
Имам странен проблем със Seirsanduk addon v.4.1.4 и Kodi v.18.6. Когато инсталирам добавката през Android емулатор на компютъра всичко е ок и работи перфектно. Като я инсталирам на ТВ бокса, не тръгва. Версиите на приставката и на Коди са еднакви и настройките също. На ТВ бокса като пусна даден канал и уж тръгва да го зарежда и просто си остава на същия екран със списъка с каналите. ТВ бокса е със Андроид ТВ v7.1.2 ако има значение.
Някой сблъсквал се е с подобен проблем?
Благодаря предварително.
ТВ бокса е с Android TV?
Пробвах на 2 бокса със OS Android 7.1 /не AndroidTV/  в момента няма никакви проблеми. 
Предполагам знаеш, че в тази добавка са вкарани само някои от домейните през които се въртят стриймовете, и когато дойде ред на липсващите .... всичко спира Smile
(11-05-2020, 11:51)Topper написа: [ -> ]ТВ бокса е с Android TV?
Тези версии на Андроид които се инсталират по ТВ боксовете не се ли водият Android TV? ТВ бокса е Mecool M8S Pro L ако това ще помогне.
(11-05-2020, 11:58)nikolay100 написа: [ -> ]
(11-05-2020, 11:51)Topper написа: [ -> ]ТВ бокса е с Android TV?
Тези версии на Андроид които се инсталират по ТВ боксовете не се ли водият Android TV? ТВ бокса е Mecool M8S Pro L ако това ще помогне.
 

Специално тоя модел Mecool M8S Pro L имаше и други добавки които му бяха проблемни .
Ако не се лъжа една от тях беше и добавката за HBO GO .... вписва се нормално с акаунта избираш филм, завърта все едно тръгва и до там
(11-05-2020, 11:58)nikolay100 написа: [ -> ]
(11-05-2020, 11:51)Topper написа: [ -> ]ТВ бокса е с Android TV?
Тези версии на Андроид които се инсталират по ТВ боксовете не се ли водият Android TV? ТВ бокса е Mecool M8S Pro L ако това ще помогне.

Само малка част от боксовете са с Андроид ТВ, като Mi Box и Amazon. Повечето са с обикновени Андроиди.
Виж в добавката Free BG/World Online TV, в секция BG TV Online, дали ще ти тръгнат каналите. Ако тръгнат, значи проблемът е в добавката за Seirsanduk, ако не тръгнат, значи у-вото е проблемно.
За да не отварям нова тема ще попитам тук.Защо добавката seirsunduk върви през мрежата на мобилния оператор в моя случай А1, а през домашния ми нет на Виваком само се виждат каналите, но не ги зарежда? Някой с подобен проблем и има ли решение?
(09-06-2020, 18:40)rosenirs написа: [ -> ]За да не отварям нова тема ще попитам тук.Защо добавката seirsunduk върви през мрежата на мобилния оператор в моя случай А1, а през домашния ми нет на Виваком само се виждат каналите, но не ги зарежда? Някой с подобен проблем и има ли решение?

Добавката инсталирана на лаптоп и бокс в момента работи без забележки, мрежата е на А1 Wink / домашен и мобилен /
След няколко дни ще видя как е когато ми пристигне fire tv 4k стика. Това сега е през телефона. На булсатком също няма проблем при колега. Явно само на виваком се получава, но незнам защо.
П.С.През браузъра е същата работа. Явно seirsunduk блокират виваком.
(09-06-2020, 19:54)rosenirs написа: [ -> ]П.С.През браузъра е същата работа. Явно seirsunduk блокират виваком.

И аз мога да потвърдя- на Виваком съм и каналите не зареждат.
Страници: 1 2 3