Коди Фен Форум България

Пълна версия: Булсатком добавка с No Limit Magic Build
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Здравейте. Инсталирах No limits, но не мога да намеря секцията TV за да пусна булстком. Някой може ли да помогне? Благодаря.
Здравй,
No limits не ти трябва за Булсат а PVR Addons - IPTV Simple Client.
Знам какво ми трябва и съм го инсталирал. Всичко си върви както трябва. Инсталирах No limits и не виждам секцията TV. Тази добавка нали сменя цялата визия на коди.
Ок,
значи всичко е наред щом върви прекрасно и знаеш какво ти трябва.
(25-04-2020, 16:31)rosenirs написа: [ -> ]Знам какво ми трябва и съм го инсталирал. Всичко си върви както трябва.....
Значи нямаш проблем с тази приставка. 

Отвори си нова тема за това, което ти трябва.
zdravkos благодарен съм ти, че отново ми помагаш. Радвам се, че има хора като теб, но явно не си ме разбрал какво питам или , аз не мога да обясня. Булсатком си го гледам през коди без проблем. Инсталирах No limits. Това е някаква добавка или незнам как се нарича. Променя цялата визия на коди плюс много още добавки и т.н. Изглежда като на снимката по долу. На нормалния интерфейс в ляво има секции ( филми, тв, добавки, времето и т.н) Булсатком се пуска от TV, но тук не намирам тази секция. Намерих добавките които съм инсталирал, но не мога да пусна с този скин булсатком. Ако съм те засегнал с нещо моля да бъда извинен.
[Изображение: kod-no-limits-build-installed.jpg]
Като гледам мяза на Коди 16.X
Видя ли в менюто дали е пусната опцията за TV?
https://kodi.wiki/images/thumb/d/d3/Sett...eneral.png
Булсат със сорс изваден от фюжън тв /тази апликация не е live tv - няма как да се активира... за да му излиза tv секцията му трявбва източник, който поддържа лайв тв не чрез трети апликации.

П.С.
@rosenirs  Wink  не си ме засегнал, не съм те разбрал правилно
Аз доколкото разбрах, той има добавката в Коди и така гледа. Просто сега го няма TV менюто.
не,
той си гледа с добавката от коди, но в новия му скин/визия от no limits не му излиза опцията тв. Поне аз така го разбрах сега.. може отново да съм в грешка  Undecided
Страници: 1 2