Коди Фен Форум България

Пълна версия: Ъпдейт
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Имам едно андроид боксче със стара версия на Kodi 16.1 не е използван от 3г.Пуснах го с идеята да го кача на По горната версия 18.1 но не иска да се ъпдейтне?Отметката за автоматичен ъпдейт,си е вклчена но не тръгва ъпдейт по какъв друг начин мога да ъпдейтна?Благдаря ви предварително!Не съм в час с тези неща и затова се допитвам-тук.
Според мен, щом устройството не е използвано от 3 години, поддържа най-много именно 16.X. Най-добре виж коя версия е Андроида. Виж с какъв процесор е и ако поддържа някоя *ELEC дистрибуция, направо се мятай на последната.

На моето устройство, което е на 3-4 години, върви стабилно 17.6 на LibreELEC.

Все пак те съветвам да прочетеш тази тема - Python 2 спира да се поддържа на 01.01.2020г относно добавките от българското хранилище(а и не само).
(30-10-2019, 16:15)ZZlatev написа: [ -> ]Все пак те съветвам да прочетеш тази тема - Python 2 спира да се поддържа на 01.01.2020г относно добавките от българското хранилище(а и не само).

Да, всичко има начало и край Cool на 14 ЯНУАРИ 2020 спира и поддръжката на WINDOWS 7.