Коди Фен Форум България

Пълна версия: Arenabg
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2 3
Здравейте искам да попитам дали има начин да подкарам арена плей на тв бокс с адон или приложение ако има да обясните като за начинаещ.Благидаря предварително!!!
(05-10-2019, 15:22)peter4ek написа: [ -> ]Здравейте искам да попитам дали има начин да подкарам арена плей на тв бокс с адон или приложение ако има да обясните като за начинаещ.Благидаря предварително!!!

Има си добавка за Арена в репотата. Тръгва и без истински потребител и парола. Само трябва да я инсталирате и да инсталирате Елементум. После в настройките на добавката за Арена вкарвате нещо за потребител и парола, и си гледате.
(05-10-2019, 15:22)peter4ek написа: [ -> ]Здравейте искам да попитам дали има начин да подкарам арена плей на тв бокс с адон или приложение ако има да обясните като за начинаещ.Благидаря предварително!!!

Arena Play, доколкото аз знам, го има само за Windows. 

Каква е причината да предпочетеш този начин, вместо перфектно работещия с Елементум? Принципът е един и същ - торент стрийминг. При Елементум, както каза Мартин, може и без потребител.

Има един плюс, че почти винаги има вградени субтитри, но с толкова много добавки за субтитри и перфектната интеграция с Елементум, пак не виждам смисъл.
(05-10-2019, 18:34)ZZlatev написа: [ -> ]
(05-10-2019, 15:22)peter4ek написа: [ -> ]Здравейте искам да попитам дали има начин да подкарам арена плей на тв бокс с адон или приложение ако има да обясните като за начинаещ.Благидаря предварително!!!

Arena Play, доколкото аз знам, го има само за Windows. 

Каква е причината да предпочетеш този начин, вместо перфектно работещия с Елементум? Принципът е един и същ - торент стрийминг. При Елементум, както каза Мартин, може и без потребител.

Има един плюс, че почти винаги има вградени субтитри, но с толкова много добавки за субтитри и перфектната интеграция с Елементум, пак не виждам смисъл.

Принципно добавката за Арена използва точно ресурсите на Arena Play за достъп до съдържанието, а не направо сайта, както е при добавките за Замунда и Зелка, така че реално добавката за Арена си е добавка за Арена Плей, с разликата, че не слага автоматично субтитрите, а трябва по стандартния начин да се изберат.
Още един въпрос може би тъп но имам 2ри тв бокс на който ace player нещо не тръгва поради някаква причина пише start failed пускам снимка на бокса
[Изображение: IMG-20191012-172541.jpg]
(12-10-2019, 18:28)peter4ek написа: [ -> ]Още един въпрос може би тъп но имам 2ри тв бокс на който ace player нещо не тръгва поради някаква причина пише start failed пускам снимка на бокса
[Изображение: IMG-20191012-172541.jpg]

Това какво общо има с Арена БГ, в която тема е питането ти?
Грешка извинявай,но ace stream player като свалиш адреса на торента също тръгва онлайн без нужда от сваляне
А може ли arena.bg да бъде добавена към Elementum Burst BG?
(19-10-2019, 09:18)sapiora написа: [ -> ]А може ли arena.bg да бъде добавена към Elementum Burst BG?

Имам идея да опитам, но нещо не ми остава време да си поиграя Smile Някой ден може и да успея, но не обещавам. Ако някой друг го направи през това време, нека ми пише и ще го добавя в добавката.
Здравейте. Някой има ли проблем с Арена? От 2 дена не тръгва при мен.
Страници: 1 2 3