Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да гледам булсатком с коди на андроид тв
#1
Здравейте,как да си настроя тв Сони с андроид,чрез Коди да гледам Фюжън Булсатком
Отговори
#2
Като на всички останали андроид устройства Idea
Отговори
#3
Може би не съм бил разбран,но няма значение.Много благодаря за изчерпателния и подробен отговор,нямам думи да обясня колко много ми помогнахте,без вашата помощ посмътно нямаше да се справя!
Отговори
#4
HOW-TO:Install Kodi for Android TV - http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_Kod...Android_TV
Ако имаш конкретни въпроси, питай.
Отговorа който си получил е ясен и точен, не виждам какво повече трябва да ти бъде написано. Не считам, за уместно такова отношение към създателят на приложението за BSC.
Без неговата помощ със сигурност посмъртно не би се справил и това се отнася за всички нас.
Отговори
#5
Този линк е как да се инсталира Коди,аз Коди го имам и го ползвам на телевизора и лаптопа-на него съм го настроил и гледам булсат с коди,въпроса ми беше как ства това на телевизора кал се настройва в коди,пнеже явно не мога да обясня както трябва ето линк как се настройва за уиндоус-https://www.youtube.com/watch?v=mb8xU5gGRcs-ето тази настройка как се прави на коди на андроид.Съжалявам ако съм обидил някои просто благодарих за отговора! Idea
Отговори
#6
Разликата е минимална, за Андроид следвай това за да намериш локацията - Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/ и продължаваш както при Windows
Отговори
#7
Ок,стана на телефона предполагам ,че и на телевизора ще стане довечера ше пробвам,благодаря за отделеното време!Още веднъж се извинявам ако съм обидил някои,може да съм бил малко по рязък не съм го мислил на момента когато съм го казал по този начин! Smile
Отговори
#8
Здравейте!Закупих си TV box с андроид и инсталирано KODI. Правя всички стъпки и като дойде това "Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/" да посоча пътя до "plugin.program.bscfusion" и хоп папката е празнааа. Някакви идеи? Благодаря!
Отговори
#9
Wink 
Когато стигнеш до стартирането на програмната добавка "Fusion" и си въведеш Username и password всичко наред ли е?

[Изображение: COFipCG.png]
Отговори
#10
/off
Някой има ли user и pass, които не ползва?
Искам да тествам приставката Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Коди на Андроид ТВ Malincho 10 9,690 08-02-2022, 20:52
Последна публикация: martinstz
  Проблем с коди 17,6 gotin28 0 3,081 29-12-2018, 09:12
Последна публикация: gotin28
  Коди за Tizen OS Tsonev 4 8,584 26-11-2018, 22:06
Последна публикация: Majide
  Инсталиране на Коди на iOS без джейлбрейк harry_gg 1 3,741 16-08-2018, 18:04
Последна публикация: mehanic
Question Коди за Андроид и работа с NFS frizera 19 45,525 23-07-2017, 16:16
Последна публикация: zdravkos

Отваряне на: