Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi вече и на Smart TV
#1
Video 
UPDATE: За съжаление клипа се оказа фалшив. За сега ако телевизора не е под Android не може да се инсталира Kodi.

Вчера поръчах на баща ми Smart TV и се разтърсих дали ще може да сложим Kodi или и на него да му купя raspberry. С радост видях, че вече е възможно да се инсталира KOdi и на смарт телевизори Smile

Тук има едно клипче на английски, което мисля, че ще е полезно на всички. А аз като го инсталирам на TV-то ще пиша как е станало и дали наистина е толкова лесно както го описват в клипа.

https://www.youtube.com/watch?v=vrqJ89M7hxg
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#2
Ако смарт телевизора си работи под Андроид, съвсем спокойно можете да го инсталирате като всеки друг APP през Google Play.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(28-11-2015, 14:18)Majide написа:
Ако смарт телевизора си работи под Андроид, съвсем спокойно можете да го инсталирате като всеки друг APP през Google Play.

Това звучи лесно! Big Grin Ще го видим като дойде. Мерси за идеята.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#4
Пробвал съм само на телевизори с Android TV - един Philips и едно Sony, На обикновен Smart TV не съм пробвал но при първа възможност ще опитам.
Отговори
#5
О, което си работи на Андроид, ако ще и "stupid TV" да е, ще се инсталира Коди без проблем. Въпроса е да е наистина Андроид.
Отговори
#6
Според мен темата е за всички други SmarTV - за тези с Android е ясно, че става. Интересно е на другите как стоят нещата.
Отговори
#7
Когато поствате видео, ръчно оправяйте линка да е към HTTPS версията на youtube. Има бъг в плъгина, (който сега видях ) който преправя линковете да сочат към HTTP, и заради това не се визуализират.

Едит: Сега видях, че дори и така не става. Плъгина за youtube презаписва линка в HTTP вариант и няма начин това да се оправи без промяна в кода на плъгина. Ще го оправим скоро.

Едит 2: Оправено. Ако не се зарежда изтрийте кеша на браузъра.
Отговори
#8
По DLNA може ли да се прехвърли картината от Кодито, към Смарт тв.
Отговори
#9
(28-11-2015, 15:37)pepo написа:
(28-11-2015, 14:18)Majide написа:
Ако смарт телевизора си работи под Андроид, съвсем спокойно можете да го инсталирате като всеки друг APP през Google Play.

Това звучи лесно! Big Grin Ще го видим като дойде. Мерси за идеята.

Не е с Android Sad Но по празниците ще тествам да го инсталирам като на видеото.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#10
Опасявам се, че съм ви подвел с това видео. Оказва се, че е фалшиво. Опитах и четох по други форуми, но няма начин да се подкара на SMART TV ако не е под Android. Ако открия нещо друго ще пиша пак. Може да заключите темата.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.5 Leia zdravkos 11 12,709 02-01-2024, 13:34
Последна публикация: Advika
  Как да осигурим UHD HDR в Kodi Majide 19 13,231 05-05-2023, 20:10
Последна публикация: Majide
  Уеб интерфейса на Kodi Hangman 0 4,164 21-11-2020, 18:07
Последна публикация: Hangman
  Yatse, the Kodi / XBMC Remote / Дистанционно под Android Hangman 15 24,945 23-04-2020, 21:43
Последна публикация: Majide
  KODI on my old Eee PC netbook Daryl Dixon 0 3,684 13-12-2018, 12:42
Последна публикация: Daryl Dixon

Отваряне на: