Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с M3U файл
#1
Здравейте

Вчера пробвах да пусна плейлистата на Булсат на мои познати
да могат да зяпат, макар и временно.
Листата е в M3U формат както си се генерира от Коди-то.
На мен с PotPlayera си ми тръгват всички канали , но те се оплакват че на плеъра не иска да им ги зареди.
Очаквам да ме светнете как да го преработя за да го споделям с други, ако разбира се има решение за това.
Благодаря предварително.
Отговори
#2
Не стават така с една лъжица ... листата работи само на IP-то на която е генерирана.
Отговори
#3
(21-02-2017, 13:32)harry_gg написа: Не стават така с една лъжица ... листата работи само на IP-то на която е генерирана.

Демек не може да се извлечат стриймове от въпросната листа?
Отговори
#4
На която машина генерираш плейлистата само на нея може да я възпроизвеждаш.
Отговори
#5
Или поне в същата мрежа (LAN).
Може да пуснеш VPN към твоята мрежа и така ще работи на всичко което е за качено за твоята мрежа през VPN-a.
Но колкото повече устройства се закачат и гледат толкова по голям ъплоад трябва да имаш на интернета. Също Булсат имат ограничения за едновременните устройства.
Отговори
#6
(21-02-2017, 13:45)rtk написа: Демек не може да се извлечат стриймове от въпросната листа?

Big Grin , то може да стане, но този форум не е създаден с цел да подпомага създаването на комерсиални мрежи за нелегална телевизия.  Confused Cool
Твоите познати трябва първо да се абонират за услугата в БСК и после да използват собственият си абонамент в комбинация със съществуващите плугини за него  Idea
Отговори
#7
другия вариена е вместо да им прашташ плейлиста да им дадеш твоя юзър и парола
Отговори
#8
(21-02-2017, 21:45)xbmcbg написа:
(21-02-2017, 13:45)rtk написа: Демек не може да се извлечат стриймове от въпросната листа?

Big Grin , то може да стане, но този форум не е създаден с цел да подпомага създаването на комерсиални мрежи за нелегална телевизия.  Confused Cool
Твоите познати трябва първо да се абонират за услугата в БСК и после да използват собственият си абонамент в комбинация със съществуващите плугини за него  Idea

Както винаги си много проницателен ....
Каква комерсиална мрежа за нелегална телевизия те гони?
Просто понякога когато има интересни мачове да могат да гледат по Диемите или някоя друга програма....
Знаеш много добре че листата на Булсат се обновява на всеки 12 часа и дори и да им дам листа с някой канал то той ще е актуален не повече от 12 часа.......
Отговори
#9
Аз разсъждавам по-различно вероятно защото живея в друга среда  Smile и съм си научил урока, че когато парите с които разполагам не са достатъчни трябва да увелича часовете за работата или да си повиша квалификацията, друг законен начин няма.
Зная, че за да има повече интересни мачове или филми в даден ТВ канал собственикът му трябва да има необходимите налични средства с които да заплати съответните права за излъчването на дадено събитие. На кратко плащате си 4-те лева за Диема Спорт и гледате, в противен случай гледате мачове на запис или изобщо не гледате. Твоите дребни сметки нараняват всички изрядни платци на канала защото те дават своята лепта това да се случи, а тарикатите прецаквате системата.
Отговори
#10
(22-02-2017, 01:42)xbmcbg написа: Аз разсъждавам по-различно вероятно защото живея в друга среда  Smile и съм си научил урока, че когато парите с които разполагам не са достатъчни трябва да увелича часовете за работата или да си повиша квалификацията, друг законен начин няма.
Зная, че за да има повече интересни мачове или филми в даден ТВ канал собственикът му трябва да има необходимите налични средства с които да заплати съответните права за излъчването на дадено събитие. На кратко плащате си 4-те лева за Диема Спорт и гледате, в противен случай гледате мачове на запис или изобщо не гледате. Твоите дребни сметки нараняват всички изрядни платци на канала защото те дават своята лепта това да се случи, а тарикатите прецаквате системата.

Това което казваш е много вярно, но не и за Булсат. Те ли са с най - много абонати или Мтел? Само Испанското остана при тях защото е до еди си коя година договора за излъчване, и после някой ще го купи и него. Така стана и с Ф1, и с тениса, та даже и с голф-а  Smile . И МотоГП, така че хората с по малко абонати купуват предавания, а Булсат разпродават. Аз имам два абонамента, единя с 4 а другия 3 приемника и какво от това, Ф+ и Спорт+ вече са пълнеж, а диемите може да ги гледаш на всеки доставчик. 

Не е по темата много много, но въобще неми ги защитавай Булсат, колкото и абонати да имат все тая. И ще дойде време да си оправят ИПТВ платформата и няма да има КОди Моди.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,343 , 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 125 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 2,949 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,251 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 485 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: