Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Актуалната версия на Коди или какво ново...
#1
Information 
Доза Криптонит ви очаква на официалния сайт на Коди  - линк за изтегляне

Най-новата стабилна официална версия е 17.0 Krypton

Акценти
Нов скин/ове по подразбиране;
Официална поддръжка на binary addons;
Предварителна поддръжка на game контролери (joystick и gamepad);
Множество други подобрения и регресии, както обикновенно.


Следващата мажорна версия ще бъде 18 {принцеса} Лея
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#2
Тази 2017 година или публикуваха Коди 17 Криптон незавършен и бъгав или ДА. Очаква се бъгфикс v17.5 т.е. пети пореден за конкретна мажорна версия. Това досега не се е случвало от появата на XBMC до сега. Моето лично мнение е, че от XBMC фондацията трябва да преосмислят циклите на издаване и публикуване на продукта. Например, може да се публикува нова версия веднъж месечно със съвсем малко нови функционалности и промени. През първите 15 дни от месеца да се комитват/изпращат новостите и промените в кода, а през следващите 15 дни да се отстраняват единствено открите в тях бъгове. Така без значение дали ползвате най-новата версия или сте 10-20 версии назад от последната, ще имате стабилен и работещ Коди.

Читава бета на Коди 18 Лея очаквайте през месец ноември, а официално "стабилната" версия ще бъде обявена в началото на 2018г. (Графиците постоянно се менят, затова ме извинете, ако съм дал неточни прогнози.)
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Е, вече е налична Kodi v17.5 final. Като гледам излезе по-рано от очакваното.

Какво е новото в тази версия!?!

  • Joysticks: Fix accelerometers preventing screensaver
  • More robust way of handling audio output on variety of Android devices
  • Fix playback of DVD file over network on Linux
  • Update to FFmpeg 3.1.11
  • Fix up and down buttons on ir remotes with macOS High Sierra
  • Added latest apple devices to allow retina support
  • Fix not being able to add content manually to videolibrary
  • Fix power message handling for CEC
  • Fix jumping timeline while switching channel groups in Guide window
Отговори
#4
Аз не видях нищо особено, освен ъпдейта на ffmpeg до 3.1.11
Отговори
#5
Пишеха , че са се съсредоточили в/у Leia 18 и между другото са пооправили нещо в 17.5! Абе и 18 ще е бъгава ама да скачаме от версия на версия е по важно! Дигаме рейтинга. Wink
Отговори
#6
Според мен става все по–зле. След ъпдейта въобще не иска да стартира на моя андроид тв бокс. Наложи се да изчистя цялата дата. Сега тръгва, обаче има проблем с инсталирането на някои приставки, като например Exodus и Covenant. Това за мен са най-важните приставки. Много съм разочарован.
Отговори
#7
С коди 17/18 няма никакви проблеми за основните платени филмови добавки HBOGO и Netflix. Позиционираш се пред телевизора или компютъра и гледаш без никакви проблеми. Посочените от теб добавки са добри за хора които не ценят собствено си време и могат да си позволят неговото пилеене с надеждата, че ще изгледат един филм на "аванта". Времето също е пари  Idea
Отговори
#8
Относно инсталирането на Коди 20 върху Андроид 11 (или следваща версия):

За да виждате локалните файлове, при разлистването на папки, поставете следното разрешение>
Цитат:На Android TV влезте в Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media и изберете Allow all the time.

Рестартирайте Kodi.
 Указанието е за актуалните версии на Андроид и трябва да се прилага за всички апликации (не само Коди), изискващи широк достъп до файловата система на устройствата. Информацията е от forum.kodi.tv
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  какво беше станало с форума? nikolay 2 2,886 05-10-2020, 01:37
Последна публикация: zdravkos
  Фейсбук група на БГ Коди феновете harry_gg 4 6,707 30-04-2018, 11:47
Последна публикация: user
Photo Мобилна версия на форумът ByJohnie 8 10,246 02-12-2017, 21:52
Последна публикация: b_ignatov
Wink Година първа за Коди Фен Форум Majide 2 5,237 29-12-2016, 22:31
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: